Showing all 3 results
Filter by price
Bomann
Freestanding washer-dryer BOMANN WAT 7186 front-load White 8 kg wash / 5 kg wash+dry 1400 rpm
SKU:
11271825
In stock
| Energy efficiency class: | D |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 60 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 74 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 540 mm |
| Width: | 600 mm |
Front-load washing machine BOMANN WA 7175 — 7 kg, 1400 RPM, Titanium
SKU:
11010710
In stock
340,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | Titanium |
| Weight: | 57 kg |
| Rated capacity: | 7 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 76 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 44 kWh |
| Height: | 845 mm |
| Depth: | 465 mm |
| Width: | 695 mm |
Front-load washing machine BOMANN WA 7185, 8 kg capacity, 1400 RPM, A energy class, black
SKU:
11002223
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | Black |
| Weight: | 60 kg |
| Rated capacity: | 8 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 72 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 47 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 540 mm |
| Width: | 600 mm |