Showing 1–12 of 23 results
Filter by price
Delonghi
Blade grinder De’Longhi KG 520.M
SKU:
712219
In stock
| Product colour: | Black, Stainless steel |
|---|---|
| Weight: | 2.75 kg |
Capsule coffee machine De’Longhi ENV90.BAE 0.56 L 1260 W Black
SKU:
10916890
In stock
222,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 3.5 kg |
| Product type: | Capsule coffee machine |
| Water tank capacity: | 0.56 L |
| Capacity in cups: | 1 cups |
Coffee machine De’Longhi 1.8L ECAM350.55.B
SKU:
407392
In stock
495,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 9.5 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Coffee beans capacity: | 300 g |
Coffee machine De’Longhi 1 L Citiz EN 167.B
SKU:
1982074
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 2.95 kg |
| Product type: | Capsule coffee machine |
| Water tank capacity: | 1 L |
Combi coffee maker De’Longhi Magnifica ECAM220.60.B — 1.8 L water tank, 250 g bean hopper, ceramic grinder, black
SKU:
10757226
In stock
330,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 8.8 kg |
| Product type: | Drip coffee maker |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
Electric kettle De’Longhi KBIN2001.TB 1.7 L 2000 W Titanium
SKU:
10715676
In stock
| Product colour: | Titanium |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.3 kg |
| Power: | 2000 W |
Espresso capsule machine De’Longhi Citiz EN 167.W — 1 L water tank, 19 bar, white
SKU:
303856
In stock
112,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 2.95 kg |
| Product type: | Capsule coffee machine |
| Water tank capacity: | 1 L |
Espresso coffee machine De’Longhi Magnifica S ECAM220.30.SB — 1.8 L water tank, 250 g bean hopper, built-in grinder and milk frother
SKU:
5036058
In stock
333,99 €| Product colour: | Black, Silver |
|---|---|
| Weight: | 8.8 kg |
| Product type: | Drip coffee maker |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
Espresso machine De’Longhi 1 L Stilosa
SKU:
3546513
In stock
120,99 €| Product colour: | Black, Stainless steel |
|---|---|
| Weight: | 4.3 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1 L |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine De’Longhi 1.1 L Dedica Duo
SKU:
11440074
In stock
| Product colour: | Silver |
|---|---|
| Weight: | 4.2 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.1 L |
Espresso machine De’Longhi 1.1 L Dedica Duo EC890.WI
SKU:
11613510
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 4.2 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.1 L |