Showing the single result
Filter by price
Indesit
Washer dryer Indesit BDE 86436 WSV EE — 6 kg, 1400 RPM, White, 595×540×850 mm
SKU:
10808893
In stock
343,99 €| Energy efficiency class: | D |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 66 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 75 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 540 mm |
| Width: | 595 mm |