Showing 13–24 of 29 results
Filter by price
Oem
Amewi Mercedes Arocs 8×4/4 Dump Truck RC Model 1:18 Electric
SKU:
12414183
In stock
148,99 €| Weight: | 2.803 kg |
|---|
Amewi Polo R WRC Radio-Controlled Rally Car 1:14 Scale Electric Model
SKU:
12414180
In stock
209,99 €| Weight: | 1.33 kg |
|---|
Amewi Unimog Radio-Controlled Off-road Truck 1:12 Scale Electric Model
SKU:
12414178
In stock
114,99 €| Weight: | 1 kg |
|---|
Arcade cabinet Iconic Arcade – Full HD IPS 21″, Cortex-A72 1.5 GHz, 1 GB RAM, Wi-Fi, Gigabit Ethernet, MicroSD, Bluetooth, DC power
SKU:
11656086
In stock
436,99 €| Product colour: | Multicolour |
|---|---|
| Card reader integrated: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
Ash vacuum Makita VC2000L, 20 L capacity, 210 mbar, 2.5 m hose, 220–240 V, 50–60 Hz, 7.5 kg
SKU:
10862829
In stock
| Product colour: | Black, Blue |
|---|---|
| Weight: | 7.5 kg |
Dust Extractor Makita L Class 30L
SKU:
10863026
In stock
| Product colour: | White, Blue, Black |
|---|---|
| Weight: | 11 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Black
SKU:
10490065
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg KLF03BLMEU — 1.7 L, 2400 W, matte black with chrome accents
SKU:
10640657
In stock
| Product colour: | Chrome, Black |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg KLF03WHMEU — 1.7 L, 2400 W, white, cordless, stainless steel/plastic
SKU:
10640656
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Fiorenzato AllGround Sense Coffee Grinder, Pastel Blue Matt, DARK-T Titanium Burrs
SKU:
12409438
In stock
Hannspree Mercury Mediatek LTE 128 GB 35.8 cm (14.1″) 6 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 15 Black
SKU:
12414624
In stock
| Battery endurance in cycles: | 900 |
|---|---|
| Compatible memory cards: | MicroSDHC, MicroSD (TransFlash) |
| Display diagonal: | 14.1 “ |
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| Internal memory: | 6 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP45 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | MediaTek |
| Product colour: | Black |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | D |
| Weight: | 0.9 kg |