Showing all 3 results
Filter by price
Shark
Handheld carpet cleaning machine Shark PX200EUT — 450 W, 1.25 L fresh water, 0.72 L dirty water, 500 ml detergent, 1.27 m hose
SKU:
11006830
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 3.82 kg |
| Cleaning type: | Deep/Interim |
| Cleaning surfaces: | Carpet |
Shark PX200EUT carpet cleaning machine Handheld Deep/interim White
SKU:
11585486
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 3.82 kg |
| Cleaning type: | Deep/Interim |
| Cleaning surfaces: | Carpet |
Stick vacuum Shark IW1611EU
SKU:
11198028
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 2.78 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 75 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Carpet |
| Dust capacity: | 0.42 L |