Showing 25–30 of 30 results
Filter by price
Smeg
Electric kettle Smeg KLF03WHMEU 1.7L 2400W White
SKU:
4489763
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle SMEG KLF04BLEU 1.7L 2400W black
SKU:
4323934
In stock
142,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.8 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg KLF04PGEU Pasteö Green
SKU:
2124974
In stock
177,99 €| Product colour: | Green |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.8 kg |
| Power: | 2400 W |
Espresso machine Smeg 1.1 L ECF02CREU
SKU:
10796706
In stock
| Product colour: | Cream colour |
|---|---|
| Weight: | 4.7 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.1 L |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine Smeg 1.1 L ECF02WHEU
SKU:
10894183
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 4.7 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.1 L |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Front-load washing machine Smeg WNP96SLAAIN 9 kg, 1600 RPM, A class, 600×580×840 mm, white
SKU:
11589941
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 78 kg |
| Rated capacity: | 9 kg |
| Spin-drying class: | A |
| Noise emission class: | C |
| Noise level (spin): | 78 dB |
| Maximum spin speed: | 1600 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 49 kWh |
| Height: | 840 mm |
| Depth: | 580 mm |
| Width: | 600 mm |
| Noise level (wash): | 0 dB |