Showing 13–24 of 30 results
Filter by price
Smeg
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Cream
SKU:
3095458
In stock
126,99 €| Product colour: | Cream colour |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Cream
SKU:
4191470
In stock
| Product colour: | Cream colour |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.8 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Gold
SKU:
4285128
In stock
| Product colour: | Gold |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Green
SKU:
3059040
In stock
| Product colour: | Green |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Pink
SKU:
2119998
In stock
121,99 €| Product colour: | Pink |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Pink
SKU:
10735975
In stock
| Product colour: | Pink |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.8 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Red
SKU:
3557702
In stock
| Product colour: | Red |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Red
SKU:
2124975
In stock
146,99 €| Product colour: | Red |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.8 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Stainless steel
SKU:
2119999
In stock
| Product colour: | Stainless steel |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W White
SKU:
3106152
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W White
SKU:
6253189
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.8 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg KLF03SBMEU — 1.7 L, 2200 W, storm blue matt
SKU:
11097056
In stock