Showing 13–24 of 40 results
Filter by price
Sony
Game console Sony PlayStation 5 Slim – 1 TB SSD, AMD Ryzen Zen 2 8-core 3.5 GHz, AMD RDNA 2 10.3 TFLOPS, 8K HDR, VR-ready, Bluetooth 5.1, Wi-Fi, Gigabit Ethernet
SKU:
10808629
In stock
678,99 €| Product colour: | Black, White |
|---|---|
| Weight: | 3.2 kg |
| Platform: | PlayStation 5 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal storage capacity: | 1024 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Game Console Sony PlayStation 5 Slim Digital
SKU:
11602423
In stock
Game Console Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition
SKU:
11588040
In stock
| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Platform: | PlayStation 5 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | Yes |
| Internal storage capacity: | 825 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Game console Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 825 GB SSD, AMD Ryzen Zen 2, 8-core, 3.5 GHz, AMD RDNA 2 graphics, 8K, 120 Hz, Wi-Fi, Bluetooth 5.1
SKU:
11603136
In stock
579,99 €| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Platform: | PlayStation 5 |
| Card reader integrated: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | Yes |
| Internal storage capacity: | 825 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Gaming console Sony PlayStation 5 Pro – 2 TB SSD, GDDR6, Wi-Fi 6/7, Ethernet, 8K support, Black/White
SKU:
12008577
In stock
919,99 €| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Weight: | 3.1 kg |
| Platform: | PlayStation 5 Pro |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | No |
| Internal storage capacity: | 2000 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Gaming console Sony PlayStation 5 Pro – 2 TB SSD, Wi-Fi, Bluetooth 5.1, HDMI 2.1, bundle with EA Sports FC 26 (Black/White)
SKU:
11642290
In stock
1.150,99 €| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Weight: | 3.1 kg |
| Platform: | PlayStation 5 Pro |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | Yes |
| Internal storage capacity: | 2000 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Gaming console Sony PlayStation 5 Slim Digital 825 GB SSD, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI 2.1, White/Black
SKU:
11677924
In stock
| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Platform: | PlayStation 5 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | No |
| Internal storage capacity: | 825 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Gaming console Sony PlayStation 5 Slim, 1 TB SSD, AMD Ryzen Zen 2 3.5 GHz, Wi-Fi, Bluetooth 5.1, Gigabit Ethernet, White/Black
SKU:
11650082
In stock
629,99 €| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Weight: | 3.9 kg |
| Platform: | PlayStation 5 |
| Card reader integrated: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | Yes |
| Internal storage capacity: | 1024 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Gaming console Sony PS5 Digital Slim – digital-only PlayStation 5 slim model
SKU:
11654136
In stock
Headset Sony INZONE Buds WFG700NB.CE7
SKU:
10685626
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | In-ear |
Headset Sony Inzone H9 II
SKU:
11589816
In stock
| Product colour: | Black, White |
|---|---|
| Weight: | 0.26 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
| Cable length: | 2 m |