Showing 37–40 of 40 results
Filter by price
Sony
Sony PlayStation 5 Pro EA Sports FC 26 Bundle 2 TB Wi-Fi Black White
SKU:
11628681
In stock
| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Weight: | 3.1 kg |
| Platform: | PlayStation 5 Pro |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | Yes |
| Internal storage capacity: | 2000 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Television Sony K-75XR5 75″ 4K Ultra HD QD-Mini LED 3840 x 2160
SKU:
11485654
In stock
| Display diagonal: | 75 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Android TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QD-Mini LED |
| Energy efficiency class (SDR): | D |
| Display diagonal (metric): | 189 cm |
| LED backlighting type: | Mini LED |
| Energy efficiency class (HDR): | E |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 78 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 106 kWh |
TV Set Sony K65XR80PAEP 65″ OLED 4K Smart TV 3840×2160 32 GB Wi‑Fi Bluetooth Google TV
SKU:
10941865
In stock
1.806,99 €| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | E |
| Operating system installed: | Android TV |
| Product colour: | Black, Silver |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | OLED |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 83 kWh |
Vlog camera Sony ZV-E10 II — 26 MP CMOS, 4K 3840×2160, 16-50mm lens, black, 0.292 kg
SKU:
11001891
In stock
926,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.292 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 26 MP |
| Maximum image resolution: | 3840 x 2160 |