Showing all 3 results
Filter by price
Strong
Strong SRT 40FD5553 40″ Smart TV Full HD 1920 x 1080
SKU:
9178339
In stock
| Display diagonal: | 40 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Operating system installed: | Android TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | Full HD |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 100 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 39 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 39 kWh |
Strong SRT55UH7773 55″ (139.7 cm) 4K Ultra HD LED Smart TV, Android TV, 3840×2160, 250 cd/m², Black
SKU:
12235366
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Android TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | E |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 64 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 64 kWh |
Strong SRT65UG8773C TV 65″ 4K Ultra HD QLED 3840 x 2160
SKU:
11406760
In stock
| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Android TV |
| Product colour: | Silver, Metallic |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 163.9 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 85 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 85 kWh |