Showing 1–12 of 13 results
Filter by price
Worx
Robot lawn mower WORX Landroid Vision Cloud L3000 WR330E — autonomous mower for up to 3000 m²
SKU:
12086912
In stock
2.641,99 €Robot lawn mower WORX Landroid Vision Cloud M800 WR308E — automatic mower for up to 800 m²
SKU:
12087483
In stock
Robot lawn mower WORX Landroid Vision Cloud WR303E for up to 300 m², mono camera, RTK
SKU:
12086829
In stock
763,99 €Robot lawn mower WORX Landroid Vision Cloud WR340E for up to 600 m², 4WD, stereo camera, RTK
SKU:
12086545
In stock
Robotic lawn mower WORX Landroid S400
SKU:
9749425
In stock
| Product colour: | Orange, Black |
|---|---|
| Weight: | 8 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 180 mm |
| Minimum cutting height: | 20 mm |
| Maximum cutting height: | 50 mm |
Robotic lawn mower WORX Landroid Vision L1600
SKU:
11036420
In stock
| Product colour: | Silver, Red, Orange, Black |
|---|---|
| Weight: | 14 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 220 mm |
| Minimum cutting height: | 30 mm |
| Maximum cutting height: | 60 mm |
Robotic lawn mower WORX WR141E
SKU:
3130656
In stock
| Product colour: | Orange, Black |
|---|---|
| Weight: | 9 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 180 mm |
| Minimum cutting height: | 30 mm |
| Maximum cutting height: | 60 mm |
Robotic lawn mower WORX WR155E
SKU:
4122985
In stock
| Product colour: | Black, Orange |
|---|---|
| Weight: | 9.8 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 220 mm |
| Minimum cutting height: | 30 mm |
| Maximum cutting height: | 60 mm |
Robotic lawn mower WORX WR165E
SKU:
4603772
In stock
454,99 €| Product colour: | Orange, Black |
|---|---|
| Weight: | 9.5 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 180 mm |
| Minimum cutting height: | 30 mm |
| Maximum cutting height: | 60 mm |