Showing 1–12 of 87 results
Gaming
Arcade cabinet Iconic Arcade – Full HD IPS 21″, Cortex-A72 1.5 GHz, 1 GB RAM, Wi-Fi, Gigabit Ethernet, MicroSD, Bluetooth, DC power
SKU:
11656086
In stock
436,99 €| Product colour: | Multicolour |
|---|---|
| Card reader integrated: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
Candy arcade cabinet Arcade1Up Star Wars Arcade Game
SKU:
10508577
In stock
| Product colour: | Multicolour |
|---|---|
| Weight: | 41.73 kg |
Console Sony PlayStation 5 Slim gaming console by Sony, model PlayStation 5 Slim
SKU:
11653042
In stock
595,99 €Game Console Lenovo Legion Go
SKU:
10758171
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.854 kg |
| Platform: | Legion Go |
| Card reader integrated: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
Game Console Microsoft Xbox Series S
SKU:
11132260
In stock
454,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 2 kg |
| Platform: | Xbox Series S |
| Wi-Fi: | Yes |
| Internal storage capacity: | 1024 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Game Console Microsoft Xbox Series S
SKU:
11569534
In stock
456,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 2 kg |
| Platform: | Xbox Series S |
| Wi-Fi: | Yes |
| Video game included: | Yes |
| Internal storage capacity: | 1024 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Game console Microsoft Xbox Series S – 512 GB SSD, Wi-Fi 5, Gigabit Ethernet, white
SKU:
11227810
In stock
369,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 2 kg |
| Platform: | Xbox Series S |
| Wi-Fi: | Yes |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Game Console Microsoft Xbox Series S EP2-0064 – 1 TB SSD, Wi-Fi 5, Ethernet, White
SKU:
11172323
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 2 kg |
| Platform: | Xbox Series S |
| Wi-Fi: | Yes |
| Internal storage capacity: | 1000 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Game Console Microsoft Xbox Series X
SKU:
4221876
In stock
665,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 4.46 kg |
| Platform: | Xbox Series X |
| Card reader integrated: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | No |
| Video game included: | No |
| Internal storage capacity: | 1000 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Game console Microsoft Xbox Series X – 1 TB SSD, AMD Ryzen Zen 2 3.8 GHz, AMD RDNA 2 (12 TFLOPS), 4K HDR, Wi-Fi 5, Gigabit Ethernet, Blu-Ray
SKU:
11189708
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 4.46 kg |
| Platform: | Xbox Series X |
| Card reader integrated: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | No |
| Video game included: | No |
| Internal storage capacity: | 1000 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |



