Showing 37–48 of 138 results
Filter by price
Filter by brands
AGMAGM 1
AppleApple 19
AsusAsus 1
BlackviewBlackview 4
DoroDoro 1
EnergizerEnergizer 2
FossibotFossibot 1
GigasetGigaset 1
GoogleGoogle 8
HMDHMD 1
HonorHonor 1
HotwavHotwav 3
HuaweiHuawei 1
IGETIGET 1
KrugerKruger 1
MotorolaMotorola 16
NothingNothing 1
OnePlusOnePlus 4
OppoOppo 2
OukitelOukitel 5
RealmeRealme 4
SamsungSamsung 27
UlefoneUlefone 10
UnihertzUnihertz 1
XiaomiXiaomi 19
ZteZte 3
Smartphones
Smartphone Google Pixel 10a — 6.3″ (16 cm) OLED, Tensor G4, 8 GB RAM, 128 GB, 5G, Dual SIM, 5100 mAh, Red
SKU:
12252374
In stock
| Display diagonal: | 6.3 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1080 x 2424 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 16.0 |
| Processor family: | |
| Product colour: | Red |
| Weight: | 0.183 kg |
| RAM capacity: | 8 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 48 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
| Battery capacity: | 5100 mAh |
Smartphone Google Pixel 10a 5G, 128 GB storage, 8 GB RAM, Berry
SKU:
11695813
In stock
446,99 €| Display diagonal: | 6.3 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1080 x 2424 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 16.0 |
| Processor family: | |
| Product colour: | Red |
| Weight: | 0.183 kg |
| RAM capacity: | 8 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 48 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
| Battery capacity: | 5100 mAh |
Smartphone Google Pixel 10a 5G, 128 GB storage, 8 GB RAM, Fog (GA09599-GB)
SKU:
11695811
In stock
| Display diagonal: | 6.3 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1080 x 2424 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 16.0 |
| Processor family: | |
| Product colour: | Green |
| Weight: | 0.183 kg |
| RAM capacity: | 8 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 48 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
| Battery capacity: | 5100 mAh |
Smartphone Google Pixel 10a 5G, 128 GB storage, 8 GB RAM, Lavender
SKU:
11695812
In stock
452,99 €| Display diagonal: | 6.3 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1080 x 2424 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 16.0 |
| Processor family: | |
| Product colour: | Lavender |
| Weight: | 0.183 kg |
| RAM capacity: | 8 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 48 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
| Battery capacity: | 5100 mAh |
Smartphone Google Pixel 10a 5G, 128 GB storage, 8 GB RAM, Obsidian
SKU:
11695810
In stock
457,99 €| Display diagonal: | 6.3 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1080 x 2424 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 16.0 |
| Processor family: | |
| Product colour: | Black |
| Weight: | 0.183 kg |
| RAM capacity: | 8 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 48 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
| Battery capacity: | 5100 mAh |
Smartphone Google Pixel 9a 6.3″ 8 GB 128 GB Grey
SKU:
11417784
In stock
| Display diagonal: | 6.3 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1080 x 2424 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | |
| Product colour: | Grey |
| Weight: | 0.1859 kg |
| RAM capacity: | 8 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 48 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Energy efficiency class: | B |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
| Battery capacity: | 5100 mAh |
Smartphone HMD FUSION X1 DS TA-1672 6.56″ 128GB Black
SKU:
11461952
In stock
244,99 €| Display diagonal: | 6.56 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 720 x 1612 |
| Mobile network generation: | 5G |
| Product colour: | Black |
| Weight: | 0.2025 kg |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
Smartphone Honor Magic8 Lite 5G — 6.79″ (17.2 cm), Snapdragon 6 Gen 4, 8 GB RAM, 256 GB, 108 MP dual, 7500 mAh, Brown
SKU:
11690435
In stock
326,99 €| Display diagonal: | 6.79 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1200 x 2640 |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | Snapdragon |
| Product colour: | Brown |
| Weight: | 0.189 kg |
| RAM capacity: | 8 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 108 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 16 MP |
| Energy efficiency class: | B |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
| Battery capacity: | 7500 mAh |