Showing 13–24 of 99 results
Filter by price
Filter by brands
Televisions
LED Smart TV THOMSON G63 Series 65″ (165.1 cm) 4K Ultra HD, Google TV, Direct‑LED, Wi‑Fi, Black
SKU:
11689636
In stock
373,99 €| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 101 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 102 kWh |
LED TV Philips 55PUS8100/12 55 inches, LED panel, Energy class E
SKU:
11617606
In stock
| Energy efficiency class: | E |
|---|
LED TV Philips 65PUS8010/12 65″ (165.1 cm) 4K Ultra HD 3840×2160, HDR10+, Wi‑Fi, HDMI 2.1, Titan OS
SKU:
11467649
In stock
464,99 €| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Titan OS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 78 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 144 kWh |
LED TV Samsung HG75AU800EU 75″ (190.5 cm) 4K Ultra HD, HDR10+, 3840×2160, 20 W, Black
SKU:
4772459
In stock
| Display diagonal: | 75 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 189 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 172 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 253 kWh |
LED TV Samsung UE43DU7172U 43″ 4K Ultra HD (3840 x 2160), Tizen, Wi‑Fi, DVB‑T2/C/S2, Black
SKU:
10907136
In stock
| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 109 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 53 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 104 kWh |
LG 43UP80003LR TV 109.2 cm (43″) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
SKU:
4270454
In stock
| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | G |
| Operating system installed: | Web OS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 109.22 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 65 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 88 kWh |
LG 55NU900B6LA 139.7 cm (55″) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
SKU:
12422178
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | webOS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 77 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 97 kWh |
LG 65QNED85A3C TV 165.1 cm (65″) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
SKU:
11452473
In stock
542,99 €| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | E |
| Operating system installed: | webOS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 85 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 144 kWh |
OLED 4K TV Samsung QE83S85FAE 83″ (3840×2160) Tizen, Wi‑Fi, Bluetooth 5.3, 100 Hz
SKU:
11444002
In stock
1.712,99 €| Display diagonal: | 83 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | OLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 209 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 146 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 239 kWh |
Smart TV Samsung GQ85QN80FAU 85″ (2.16 m) QLED 4K Ultra HD, Motion Xcelerator, Wi‑Fi, DVB-T2/C/S2 — Carbon/Silver
SKU:
11681482
In stock
| Display diagonal: | 85 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2160 x 3840 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Carbon, Silver |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 214 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 155 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 404 kWh |
Strong SRT 40FD5553 40″ Smart TV Full HD 1920 x 1080
SKU:
9178339
In stock
| Display diagonal: | 40 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Operating system installed: | Android TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | Full HD |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 100 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 39 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 39 kWh |
Strong SRT55UH7773 55″ (139.7 cm) 4K Ultra HD LED Smart TV, Android TV, 3840×2160, 250 cd/m², Black
SKU:
12235366
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Android TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | E |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 64 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 64 kWh |















