Showing 97–99 of 99 results
Filter by price
Filter by brands
AllviewAllview 1
BlaupunktBlaupunkt 2
CHiQCHiQ 5- Hisense 11
- Lg 12
- Panasonic 2
PhilipsPhilips 13- Reflexion 2
SamsungSamsung 22- Sharp 2
- Sony 2
- Strong 3
- Tcl 10
- Thomson 6
- Tornado 2
- Toshiba 4
Televisions
TV TCL P7K 65P7K 65″ 4K Ultra HD QLED 3840 x 2160
SKU:
11456517
In stock
| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Metallic |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 165 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 95 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 160 kWh |
TV Thomson 55UG4S14 55″ LCD 4K Ultra HD
SKU:
11488512
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | E |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LCD |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | E |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 63 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 64 kWh |
TV Thomson Q70 Series 65QG5C14 65″ 4K Ultra HD QLED 3840×2160
SKU:
10942287
In stock
535,99 €| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | F |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Grey |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 101 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 102 kWh |