Showing 1–12 of 166 results
Filter by price
Filter by brands
AmicaAmica 2
ArieteAriete 1
BissellBissell 8
BoschBosch 15
CecotecCecotec 1
Concept SolutionConcept Solution 4
DEDRADEDRA 1
DewaltDewalt 6
DreameDreame 7
DysonDyson 6
ElectroluxElectrolux 2
ETAETA 3
EufyEufy 1
EzvizEzviz 1
FlexFlex 1- Gorenje 1
- Hikoki 3
- Imou 1
- Jimmy 2
- Karcher 21
- Lavor 1
- Lenovo 1
- Makita 7
- Menzer 3
- Metabo 4
- Nilfisk 5
- Numatic 1
- Oem 3
PhilipsPhilips 15- Polti 1
- Roborock 1
- Rowenta 1
SamsungSamsung 1- Sencor 2
- Severin 2
- Shark 3
- Sharp 1
- Siemens 2
- Solac 1
- Sourcing 1
- Stanley 2
- Starmix 7
- Tefal 1
- Thomas 3
- Tineco 2
- Tristar 2
- Vileda 1
- Xiaomi 3
- Zelmer 2
Vacuum Cleaners
2-in-1 stick vacuum Bosch BBH3ALL23
SKU:
4744727
In stock
| Product colour: | Metallic, Champagne |
|---|---|
| Weight: | 3 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Dust capacity: | 0.4 L |
2-in-1 stick vacuum Bosch Serie 6 BBS611BSC
SKU:
4110844
In stock
203,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 3.2 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Cleaning surfaces: | Bare floor, Carpet |
2-in-1 stick vacuum Bosch Serie 8 BBS8214
SKU:
4485379
In stock
422,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 5.4 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Cleaning surfaces: | Tile, Hard floor, Carpet, Bare floor |
2-in-1 stick vacuum Concept Solution VP4136 — dry & wet bagless, 100 W, 0.6 L, Black/Red
SKU:
12055080
In stock
| Product colour: | Red, Black |
|---|---|
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 100 W |
| Dust capacity: | 0.6 L |
2-in-1 stick vacuum Concept Solution VP4201 — dry & wet bagless, 90 W, 0.6 L, Black/Silver
SKU:
12055078
In stock
| Product colour: | Black, Silver |
|---|---|
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 90 W |
| Dust capacity: | 0.6 L |
2-in-1 stick vacuum Dyson Cyclone V10 Absolute — cordless, 150 AW suction, 60 min runtime, 0.77 L bagless
SKU:
10699168
In stock
| Product colour: | Nickel, Copper colour |
|---|---|
| Weight: | 2.7 kg |
| Cleaning type: | Dry |
2-in-1 stick vacuum Dyson V15 Detect Absolute
SKU:
10868981
In stock
| Product colour: | Gold |
|---|---|
| Weight: | 3.1 kg |
| Cleaning type: | Dry |
2-in-1 stick vacuum Dyson V16 Piston Animal
SKU:
11603183
In stock
| Product colour: | Copper colour, Black |
|---|---|
| Weight: | 3.5 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 900 W |
2-in-1 Stick Vacuum Dyson V16 Piston Animal Submarine
SKU:
11597964
In stock
| Product colour: | Copper colour, Black |
|---|---|
| Weight: | 3.5 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 900 W |
2-in-1 stick vacuum Gorenje SVC296449NMBL — Battery, 550 W, HEPA, Bagless, 0.6 L, Anthracite
SKU:
12367980
In stock
| Product colour: | Anthracite |
|---|---|
| Weight: | 4.3 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 550 W |
| Dust capacity: | 0.6 L |
2-in-1 stick vacuum Philips 7000 series XW7263/11, cordless 21.6V, 30 min runtime, 0.45 L bagless bin, motorized brush
SKU:
11535127
In stock
| Cleaning type: | Dry&Wet |
|---|---|
| Dust capacity: | 0.45 L |
2-in-1 stick vacuum Solac AE2505 — battery, 12000 Pa suction, HEPA, 150 W, bagless, white
SKU:
12117746
In stock
181,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 1.3 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Bare floor, Carpet, Stair steps, Upholstery |