Showing 13–24 of 166 results
Filter by price
Filter by brands
AmicaAmica 2
ArieteAriete 1
BissellBissell 8
BoschBosch 15
CecotecCecotec 1
Concept SolutionConcept Solution 4
DEDRADEDRA 1
DewaltDewalt 6
DreameDreame 7
DysonDyson 6
ElectroluxElectrolux 2
ETAETA 3
EufyEufy 1
EzvizEzviz 1
FlexFlex 1- Gorenje 1
- Hikoki 3
- Imou 1
- Jimmy 2
- Karcher 21
- Lavor 1
- Lenovo 1
- Makita 7
- Menzer 3
- Metabo 4
- Nilfisk 5
- Numatic 1
- Oem 3
PhilipsPhilips 15- Polti 1
- Roborock 1
- Rowenta 1
SamsungSamsung 1- Sencor 2
- Severin 2
- Shark 3
- Sharp 1
- Siemens 2
- Solac 1
- Sourcing 1
- Stanley 2
- Starmix 7
- Tefal 1
- Thomas 3
- Tineco 2
- Tristar 2
- Vileda 1
- Xiaomi 3
- Zelmer 2
Vacuum Cleaners
3-in-1 stick vacuum Xiaomi Truclean W30 Pro — Wet & Dry bagless, 300 W, 18,000 Pa, 47 dB, loop handle, 5.15 kg
SKU:
11634790
In stock
253,99 €| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Weight: | 5.15 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 300 W |
Ash vacuum Makita VC2000L, 20 L capacity, 210 mbar, 2.5 m hose, 220–240 V, 50–60 Hz, 7.5 kg
SKU:
10862829
In stock
| Product colour: | Black, Blue |
|---|---|
| Weight: | 7.5 kg |
Battery vacuum cleaner AMICA VMB Zonda Turbo cordless handheld vacuum
SKU:
12084916
In stock
318,99 €Battery Vacuum Cleaner starmix ISC Batrix L 36-18V — cordless shop vacuum, portable
SKU:
12073345
In stock
Brush Xiaomi BHR6259TY Handheld vacuum
SKU:
11075703
In stock
| Product colour: | Grey |
|---|---|
| Weight: | 0.233 kg |
Carpet Cleaning Machine Bissell REVOLUTION (2X PROHEAT)
SKU:
2016294
In stock
| Product colour: | Red, Titanium |
|---|---|
| Cleaning type: | Deep |
Cordless Dry Vacuum Cleaner Dreame V30 Essential with flexible and foldable handle
SKU:
11669569
In stock
487,99 €Cordless Dry Vacuum Cleaner Dreame Z30
SKU:
11047746
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 2.2 kg |
| Cleaning type: | Dry |
Cordless Stick Vacuum Dreame Z20 Station
SKU:
11228389
In stock
| Product colour: | Black, Bronze |
|---|---|
| Weight: | 2.1999 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Dust capacity: | 3 L |
Cordless stick vacuum Dyson V16 Piston Animal with special cleaning set
SKU:
11654184
In stock
Cordless Vacuum Cleaner and Washer Jimmy PW11 Plus — 400 W, 21.6 V, 4000 mAh, 40–75 min, Wet suction, Black/Silver
SKU:
12404175
In stock