Showing 109–120 of 2011 results
Filter by price
Filter by brands
3M3M 2
AcerAcer 16
AcezoneAcezone 1
AcopinoAcopino 2
AdlerAdler 1
AEGAEG 15
AENOAENO 1
AFTERSHOKZAFTERSHOKZ 1
AGFAAGFA 1
AGFEOAGFEO 1
AGMAGM 1
AlessiAlessi 5
ALLNETALLNET 2
AllviewAllview 1
AmazfitAmazfit 12
AmewiAmewi 65
AmicaAmica 8
AnkerAnker 6
APCAPC 1
AppleApple 177
Arcade1upArcade1up 1
ArieteAriete 1
AsusAsus 23
Audio-TechnicaAudio-Technica 1
Austrian AudioAustrian Audio 1
AvancaAvanca 1
AvantoneAvantone 1
AyiAyi 1
Bang & OlufsenBang & Olufsen 4
BaratzaBaratza 8
BauknechtBauknecht 1
BeatsBeats 2
BekoBeko 22
BeyerdynamicBeyerdynamic 9
BialettiBialetti 2
BissellBissell 8
BitmatBitmat 1
Black SharkBlack Shark 1
Blackmagic DesignBlackmagic Design 1
BlackviewBlackview 5
BladeBlade 3
BlaupunktBlaupunkt 3
BomannBomann 3
BoschBosch 43
BoseBose 7
BrandtBrandt 1
BraunBraun 2
BrewistaBrewista 3
CampfireCampfire 1
CandyCandy 12
CanonCanon 26
CaptivaCaptiva 24
CardoCardo 3
CarreraCarrera 10
CasoCaso 12
CecotecCecotec 4
CHiQCHiQ 6
CiscoCisco 6
CloerCloer 2
ComandanteComandante 9
Concept SolutionConcept Solution 6
CorsairCorsair 1
CrestronCrestron 1
DEDRADEDRA 1
DellDell 15
DelonghiDelonghi 23
DevialetDevialet 1
DewaltDewalt 6
DidiesseDidiesse 2
DoroDoro 1
DreameDreame 17
DreamgearDreamgear 1
DualitDualit 2
DumelDumel 1
DysonDyson 6
EcovacsEcovacs 15
EinhellEinhell 3
ElectroluxElectrolux 32
EnergizerEnergizer 2
EposEpos 8
ETAETA 4
EufyEufy 6
EurekaEureka 11
EvolveoEvolveo 2
EzvizEzviz 4
FellowFellow 9
FiiOFiiO 3
FlexFlex 1
FossibotFossibot 1
FujifilmFujifilm 23
GaggiaGaggia 5
GardenaGardena 11
GastrobackGastroback 6
GetacGetac 1
GigabyteGigabyte 32
GigasetGigaset 1
GoogleGoogle 9
GorenjeGorenje 10
GraefGraef 12
GreenworksGreenworks 3
GrunderGrunder 1
HamaHama 9
HarioHario 2
Harman KardonHarman Kardon 1
HEDD AudioHEDD Audio 1
HiBREWHiBREW 1
HIFIMANHIFIMAN 2
HiKOKIHiKOKI 3
HimotoHimoto 3
HiroHiro 2
HisenseHisense 12
HMDHMD 1
HonorHonor 1
HooverHoover 1
HotpointHotpoint 2
HotwavHotwav 3
HPHP 34
Hp PolyHp Poly 9
HuaweiHuawei 22
HyperkinHyperkin 1
HyteraHytera 2
IGETIGET 1
iMiniMin 1
ImouImou 1
IndesitIndesit 1
Insta360Insta360 1
InterphoneInterphone 1
iRobotiRobot 6
JabraJabra 37
JamaraJamara 4
JataJata 1
JBLJBL 1
JimmyJimmy 2
JuraJura 3
KandaoKandao 2
KarcherKarcher 24
KeineKeine 3
KenwoodKenwood 1
KitchenAidKitchenAid 19
KodakKodak 18
KrossKross 1
KrugerKruger 1
KrupsKrups 5
La MarzoccoLa Marzocco 9
LavorLavor 1
LEAN SportLEAN Sport 4
LeanToysLeanToys 4
LelitLelit 5
LenovoLenovo 26
LGLG 21
LogitechLogitech 9
LucidSoundLucidSound 1
MakitaMakita 9
MammotionMammotion 1
MedionMedion 3
MelittaMelitta 5
MENZERMENZER 3
MetaboMetabo 4
MicrosoftMicrosoft 10
MideaMidea 3
MidlandMidland 1
MilleniumMillenium 2
MoccamasterMoccamaster 1
MonopriceMonoprice 2
MOONDROPMOONDROP 4
MotorolaMotorola 16
MovaMova 10
MSIMSI 8
NACNAC 3
NeoNeo 1
NespressoNespresso 2
NikonNikon 4
NilfiskNilfisk 5
NinjaNinja 1
NintendoNintendo 25
NivonaNivona 2
No NameNo Name 6
NokiaNokia 1
NothingNothing 1
NTTNTT 2
NubiaNubia 1
NumaticNumatic 1
OEMOEM 29
OlympusOlympus 4
OM SYSTEMOM SYSTEM 2
OnePlusOnePlus 4
OppoOppo 2
OukitelOukitel 5
OutinOutin 2
PanasonicPanasonic 26
PentaxPentax 4
PeugeotPeugeot 1
PhilipsPhilips 43
PlaionPlaion 1
PlayStationPlayStation 1
PoltiPolti 1
Queen of AudioQueen of Audio 1
Quick MillQuick Mill 1
RastarRastar 1
RazerRazer 6
RealmeRealme 4
RefleXionRefleXion 2
RitterRitter 2
RobomowRobomow 1
RoborockRoborock 27
RocketRocket 1
RogerRoger 3
RommelsbacherRommelsbacher 2
RosiwitRosiwit 1
RowentaRowenta 1
Russell HobRussell Hob 1
SaecoSaeco 1
SageSage 23
SamsungSamsung 105
SaramonicSaramonic 2
SBoxSBox 1
SegwaySegway 8
SenaSena 2
SencorSencor 5
SennheiserSennheiser 11
SeverinSeverin 3
SharkShark 3
SharpSharp 3
ShokzShokz 4
ShureShure 4
SiemensSiemens 9
SikuSiku 2
SmartSmart 1
SmegSmeg 30
SolacSolac 1
SolisSolis 2
SonySony 40
SoundcoreSoundcore 1
SourcingSourcing 1
SpheroSphero 1
Spin MasterSpin Master 1
StanleyStanley 2
StarmixStarmix 7
Steel SeriesSteel Series 3
SteltonStelton 2
StigaStiga 4
StrongStrong 3
T1AT1A 1
TchiboTchibo 1
TCLTCL 10
TechnaxxTechnaxx 1
TeesaTeesa 1
TefalTefal 1
TekaTeka 2
TelesinTelesin 1
TeqcycleTeqcycle 2
TerraTerra 1
TeufelTeufel 1
ThomasThomas 3
ThomsonThomson 6
TimemoreTimemore 8
TinecoTineco 2
TornadoTornado 2
ToshibaToshiba 6
TP-LinkTP-Link 1
TristarTristar 2
UlefoneUlefone 15
UnihertzUnihertz 1
ValveValve 2
VariaVaria 2
ViledaVileda 1
ViomiViomi 1
VtechVtech 1
WhirlpoolWhirlpool 23
WilfaWilfa 1
WorxWorx 13
XiaomiXiaomi 44
YashicaYashica 4
YealinkYealink 6
ZacoZaco 1
ZassenhausZassenhaus 9
ZebraZebra 4
ZelmerZelmer 2
ZteZte 3
ZwillingZwilling 2
Shop
Built-in dishwasher BEKO BDIS 38120Q — 11 place settings, 45 cm narrow, 46 dB, 8 programs
SKU:
5127738
In stock
337,99 €| Drying system: | Static |
|---|---|
| Energy efficiency class: | E |
| Noise level: | 46 dB |
| Product size: | Šaurs (45 cm) |
| Number of place settings: | 11 place settings |
| Number of washing programs: | 8 |
| Dishwashing programs: | AquaFlex, Hygiene, Eco 50°C, Glass/delicate, Quick, Pre-rinse, Mini, Intensive 70°C, Auto |
| Delayed start timer: | Yes |
| Automatic door opening: | Yes |
Built-in dishwasher BEKO BDIS36020 — slimline 45 cm, 10 place settings, Energy class E, 47 dB
SKU:
7975870
In stock
| Drying system: | Hot air |
|---|---|
| Energy efficiency class: | E |
| Noise level: | 47 dB |
| Product size: | Slimline (45 cm) |
| Number of place settings: | 10 place settings |
| Number of washing programs: | 6 |
| Dishwashing programs: | Delicate 40°C, Quick&Shine, Mini, Intensive 70°C, Eco 50°C, Auto |
| Delayed start timer: | Yes |
| Floor indicator light: | Yes |
Built-in Dishwasher Beko BDIS38040A, 10 place settings, 45 dB
SKU:
7695639
In stock
| Energy efficiency class: | C |
|---|---|
| Noise level: | 45 dB |
| Product size: | Šaurs (45 cm) |
| Number of place settings: | 10 place settings |
| Number of washing programs: | 8 |
| Dishwashing programs: | Quick, AquaFlex, Auto, Delicate 40°C, Eco 50°C, Intensive 70°C, Pre-wash |
| Delayed start timer: | Yes |
| Automatic door opening: | Yes |
Built-in Dishwasher BEKO BDIS48E041Q, 10 sets, 49 dB
SKU:
11230950
In stock
| Energy efficiency class: | C |
|---|---|
| Noise level: | 46 dB |
| Product size: | Šaurs (45 cm) |
| Number of place settings: | 10 place settings |
| Number of washing programs: | 4 |
| Delayed start timer: | Yes |
| Overflow protection: | Yes |
Built-in dishwasher Beko BDIS48E041Q, 10 sets, 49 dB
SKU:
11260135
In stock
398,99 €| Energy efficiency class: | C |
|---|---|
| Noise level: | 46 dB |
| Product size: | Šaurs (45 cm) |
| Number of place settings: | 10 place settings |
| Number of washing programs: | 4 |
| Delayed start timer: | Yes |
| Overflow protection: | Yes |
Built-in dishwasher BEKO DIN35320 — 13 place settings, 60 cm, 48 dB, 5 programs, E class
SKU:
3668322
In stock
| Drying system: | Static |
|---|---|
| Energy efficiency class: | E |
| Noise level: | 48 dB |
| Product size: | Pilna lieluma (60 cm) |
| Number of place settings: | 13 place settings |
| Number of washing programs: | 5 |
| Dishwashing programs: | Eco 50°C, Intensive 70°C, Mini 35°C |
| Delayed start timer: | Yes |
| Half-load: | Yes |
Built-in dishwasher Beko DIS35023E, slimline 45 cm, 10 place settings, 49 dB, LED display
SKU:
12089998
In stock
326,99 €| Energy efficiency class: | E |
|---|---|
| Noise level: | 49 dB |
| Product size: | Slimline (45 cm) |
| Number of place settings: | 10 place settings |
| Number of washing programs: | 5 |
| Dishwashing programs: | Intensive 70°C, Eco 50°C, Clean&Shine, Mini, Quick&Shine |
| Delayed start timer: | Yes |
| Half-load: | Yes |
Built-in dishwasher Bosch Serie 2 SMV2HVX02E — 14 place settings, 46 dB, heat exchanger, Wi‑Fi, Polinox tub
SKU:
10694792
In stock
423,99 €| Drying system: | Heat exchanger |
|---|---|
| Energy efficiency class: | D |
| Noise level: | 46 dB |
| Product size: | Pilna lieluma (60 cm) |
| Number of place settings: | 14 place settings |
| Number of washing programs: | 5 |
| Dishwashing programs: | Auto 45-65°C, Favorite, Intensive 70°C, Pre-rinse, Quick 65°C, Eco 50°C |
| Delayed start timer: | Yes |
| Floor indicator light: | Yes |
| Overflow protection: | Yes |
| Half-load: | Yes |
Built-in dishwasher Bosch SMV25AX07F, 12 place settings, 46 dB, 60 cm full size
SKU:
11485815
In stock
364,99 €| Energy efficiency class: | E |
|---|
Built-in dishwasher Electrolux EEA17200L — 13 place settings, 49 dB, Full-size 60 cm
SKU:
3680722
In stock
352,99 €| Drying system: | AirDry |
|---|---|
| Energy efficiency class: | E |
| Noise level: | 49 dB |
| Product size: | Full size (60 cm) |
| Number of place settings: | 13 place settings |
| Number of washing programs: | 5 |
| Dishwashing programs: | Rinse, 160min 60°C, 90min |
| Delayed start timer: | Yes |
Built-in dishwasher Electrolux EEA2300L — 13 place settings, 47 dB, Energy class E
SKU:
10865296
In stock
376,99 €| Energy efficiency class: | E |
|---|
Built-in dishwasher Electrolux EEG48300L — 14 place settings, 42 dB, 60 cm
SKU:
3952351
In stock
| Energy efficiency class: | D |
|---|---|
| Noise level: | 42 dB |
| Product size: | Full size (60 cm) |
| Number of place settings: | 14 place settings |
| Number of washing programs: | 8 |
| Delayed start timer: | Yes |