Showing 1381–1392 of 2011 results
Filter by price
Filter by brands
3M3M 2
AcerAcer 16
AcezoneAcezone 1
AcopinoAcopino 2
AdlerAdler 1
AEGAEG 15
AENOAENO 1
AFTERSHOKZAFTERSHOKZ 1
AGFAAGFA 1
AGFEOAGFEO 1
AGMAGM 1
AlessiAlessi 5
ALLNETALLNET 2
AllviewAllview 1
AmazfitAmazfit 12
AmewiAmewi 65
AmicaAmica 8
AnkerAnker 6
APCAPC 1
AppleApple 177
Arcade1upArcade1up 1
ArieteAriete 1
AsusAsus 23
Audio-TechnicaAudio-Technica 1
Austrian AudioAustrian Audio 1
AvancaAvanca 1
AvantoneAvantone 1
AyiAyi 1
Bang & OlufsenBang & Olufsen 4
BaratzaBaratza 8
BauknechtBauknecht 1
BeatsBeats 2
BekoBeko 22
BeyerdynamicBeyerdynamic 9
BialettiBialetti 2
BissellBissell 8
BitmatBitmat 1
Black SharkBlack Shark 1
Blackmagic DesignBlackmagic Design 1
BlackviewBlackview 5
BladeBlade 3
BlaupunktBlaupunkt 3
BomannBomann 3
BoschBosch 43
BoseBose 7
BrandtBrandt 1
BraunBraun 2
BrewistaBrewista 3
CampfireCampfire 1
CandyCandy 12
CanonCanon 26
CaptivaCaptiva 24
CardoCardo 3
CarreraCarrera 10
CasoCaso 12
CecotecCecotec 4
CHiQCHiQ 6
CiscoCisco 6
CloerCloer 2
ComandanteComandante 9
Concept SolutionConcept Solution 6
CorsairCorsair 1
CrestronCrestron 1
DEDRADEDRA 1
DellDell 15
DelonghiDelonghi 23
DevialetDevialet 1
DewaltDewalt 6
DidiesseDidiesse 2
DoroDoro 1
DreameDreame 17
DreamgearDreamgear 1
DualitDualit 2
DumelDumel 1
DysonDyson 6
EcovacsEcovacs 15
EinhellEinhell 3
ElectroluxElectrolux 32
EnergizerEnergizer 2
EposEpos 8
ETAETA 4
EufyEufy 6
EurekaEureka 11
EvolveoEvolveo 2
EzvizEzviz 4
FellowFellow 9
FiiOFiiO 3
FlexFlex 1
FossibotFossibot 1
FujifilmFujifilm 23
GaggiaGaggia 5
GardenaGardena 11
GastrobackGastroback 6
GetacGetac 1
GigabyteGigabyte 32
GigasetGigaset 1
GoogleGoogle 9
GorenjeGorenje 10
GraefGraef 12
GreenworksGreenworks 3
GrunderGrunder 1
HamaHama 9
HarioHario 2
Harman KardonHarman Kardon 1
HEDD AudioHEDD Audio 1
HiBREWHiBREW 1
HIFIMANHIFIMAN 2
HiKOKIHiKOKI 3
HimotoHimoto 3
HiroHiro 2
HisenseHisense 12
HMDHMD 1
HonorHonor 1
HooverHoover 1
HotpointHotpoint 2
HotwavHotwav 3
HPHP 34
Hp PolyHp Poly 9
HuaweiHuawei 22
HyperkinHyperkin 1
HyteraHytera 2
IGETIGET 1
iMiniMin 1
ImouImou 1
IndesitIndesit 1
Insta360Insta360 1
InterphoneInterphone 1
iRobotiRobot 6
JabraJabra 37
JamaraJamara 4
JataJata 1
JBLJBL 1
JimmyJimmy 2
JuraJura 3
KandaoKandao 2
KarcherKarcher 24
KeineKeine 3
KenwoodKenwood 1
KitchenAidKitchenAid 19
KodakKodak 18
KrossKross 1
KrugerKruger 1
KrupsKrups 5
La MarzoccoLa Marzocco 9
LavorLavor 1
LEAN SportLEAN Sport 4
LeanToysLeanToys 4
LelitLelit 5
LenovoLenovo 26
LGLG 21
LogitechLogitech 9
LucidSoundLucidSound 1
MakitaMakita 9
MammotionMammotion 1
MedionMedion 3
MelittaMelitta 5
MENZERMENZER 3
MetaboMetabo 4
MicrosoftMicrosoft 10
MideaMidea 3
MidlandMidland 1
MilleniumMillenium 2
MoccamasterMoccamaster 1
MonopriceMonoprice 2
MOONDROPMOONDROP 4
MotorolaMotorola 16
MovaMova 10
MSIMSI 8
NACNAC 3
NeoNeo 1
NespressoNespresso 2
NikonNikon 4
NilfiskNilfisk 5
NinjaNinja 1
NintendoNintendo 25
NivonaNivona 2
No NameNo Name 6
NokiaNokia 1
NothingNothing 1
NTTNTT 2
NubiaNubia 1
NumaticNumatic 1
OEMOEM 29
OlympusOlympus 4
OM SYSTEMOM SYSTEM 2
OnePlusOnePlus 4
OppoOppo 2
OukitelOukitel 5
OutinOutin 2
PanasonicPanasonic 26
PentaxPentax 4
PeugeotPeugeot 1
PhilipsPhilips 43
PlaionPlaion 1
PlayStationPlayStation 1
PoltiPolti 1
Queen of AudioQueen of Audio 1
Quick MillQuick Mill 1
RastarRastar 1
RazerRazer 6
RealmeRealme 4
RefleXionRefleXion 2
RitterRitter 2
RobomowRobomow 1
RoborockRoborock 27
RocketRocket 1
RogerRoger 3
RommelsbacherRommelsbacher 2
RosiwitRosiwit 1
RowentaRowenta 1
Russell HobRussell Hob 1
SaecoSaeco 1
SageSage 23
SamsungSamsung 105
SaramonicSaramonic 2
SBoxSBox 1
SegwaySegway 8
SenaSena 2
SencorSencor 5
SennheiserSennheiser 11
SeverinSeverin 3
SharkShark 3
SharpSharp 3
ShokzShokz 4
ShureShure 4
SiemensSiemens 9
SikuSiku 2
SmartSmart 1
SmegSmeg 30
SolacSolac 1
SolisSolis 2
SonySony 40
SoundcoreSoundcore 1
SourcingSourcing 1
SpheroSphero 1
Spin MasterSpin Master 1
StanleyStanley 2
StarmixStarmix 7
Steel SeriesSteel Series 3
SteltonStelton 2
StigaStiga 4
StrongStrong 3
T1AT1A 1
TchiboTchibo 1
TCLTCL 10
TechnaxxTechnaxx 1
TeesaTeesa 1
TefalTefal 1
TekaTeka 2
TelesinTelesin 1
TeqcycleTeqcycle 2
TerraTerra 1
TeufelTeufel 1
ThomasThomas 3
ThomsonThomson 6
TimemoreTimemore 8
TinecoTineco 2
TornadoTornado 2
ToshibaToshiba 6
TP-LinkTP-Link 1
TristarTristar 2
UlefoneUlefone 15
UnihertzUnihertz 1
ValveValve 2
VariaVaria 2
ViledaVileda 1
ViomiViomi 1
VtechVtech 1
WhirlpoolWhirlpool 23
WilfaWilfa 1
WorxWorx 13
XiaomiXiaomi 44
YashicaYashica 4
YealinkYealink 6
ZacoZaco 1
ZassenhausZassenhaus 9
ZebraZebra 4
ZelmerZelmer 2
ZteZte 3
ZwillingZwilling 2
Shop
Samsung Galaxy Watch5 Pro 3.56 cm (1.4″) OLED 45 mm Digital 450 x 450 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
SKU:
4964801
In stock
| Band colour: | Black |
|---|---|
| Bluetooth: | Yes |
| Display diagonal: | 1.4 “ |
| Mobile network connection: | No |
| Shape: | Round |
| Watch case colour: | Black |
| Watch case material: | Titanium |
| Watch case size: | 45 |
| Weight: | 0.0465 kg |
| Wi-Fi: | Yes |
Samsung WD18DB8995BZ Washer Dryer Freestanding Front-load Stainless Steel A
SKU:
11597807
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | Stainless steel |
| Weight: | 147 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 72 dB |
| Maximum spin speed: | 1000 RPM |
| Height: | 1110 mm |
| Depth: | 875 mm |
| Width: | 686 mm |
Segway Navimow i210E LiDAR Pro Robotic Lawn Mower, 22 cm Cutting Width, Battery Powered
SKU:
12424780
In stock
| Product colour: | Black, Orange, Blue |
|---|---|
| Weight: | 17.35 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 220 mm |
| Minimum cutting height: | 20 mm |
| Maximum cutting height: | 70 mm |
Segway Navimow i210E LiDAR Robotic Lawn Mower, 22 cm Cutting Width, Battery Powered
SKU:
12388765
In stock
1.184,99 €| Product colour: | Black, Orange, Blue |
|---|---|
| Weight: | 14.7 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 220 mm |
| Minimum cutting height: | 20 mm |
| Maximum cutting height: | 70 mm |
Self-propelled robot NAC RLM800-NG
SKU:
4820445
In stock
Semi built-in dishwasher WHIRLPOOL WIC 3C26 F — 60 cm, 14 place settings, 46 dB, Energy class E
SKU:
242202
In stock
345,99 €| Energy efficiency class: | E |
|---|---|
| Noise level: | 46 dB |
| Product size: | Full size (60 cm) |
| Number of place settings: | 14 place settings |
| Number of washing programs: | 8 |
| Dishwashing programs: | Eco 50°C, Glass/delicate, Normal, Intensive 65°C, Pre-wash, Quick, Silent |
| Delayed start timer: | Yes |
| Floor indicator light: | No |
| Overflow protection: | Yes |
| Half-load: | Yes |
Semi built-in dishwasher WHIRLPOOL WSFO3O34PFX — Slimline 45 cm, 10 place settings, 44 dB, Energy class D
SKU:
4485160
In stock
369,99 €| Energy efficiency class: | D |
|---|---|
| Noise level: | 44 dB |
| Product size: | Slimline (45 cm) |
| Number of place settings: | 10 place settings |
| Number of washing programs: | 7 |
| Dishwashing programs: | Quick, Pre-wash, Intensive 65°C, Glass/delicate, Eco |
| Delayed start timer: | Yes |
Semi-built-in dishwasher WHIRLPOOL WSBO 3O34 PF X — slim 445 mm, 10 place settings, 44 dB, stainless steel
SKU:
10723167
In stock
374,99 €| Energy efficiency class: | D |
|---|---|
| Noise level: | 44 dB |
| Product size: | Узкий (45 см) |
| Number of place settings: | 10 place settings |
| Number of washing programs: | 7 |
| Dishwashing programs: | Quick, Pre-wash, Intensive 65°C, Eco, Glass/delicate |
| Delayed start timer: | Yes |
SENCOR SVC 0675BK-EUE2 cordless 4-in-1 upright vacuum cleaner, battery-powered
SKU:
12016486
In stock
Shark PX200EUT carpet cleaning machine Handheld Deep/interim White
SKU:
11585486
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 3.82 kg |
| Cleaning type: | Deep/Interim |
| Cleaning surfaces: | Carpet |
Siemens iQ300 WM14N127 Washing Machine 8 kg
SKU:
11192429
In stock
554,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 70.6 kg |
| Rated capacity: | 8 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 72 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 46 kWh |
| Height: | 845 mm |
| Depth: | 590 mm |
| Width: | 598 mm |
Siemens iQ500 WU14UT70 Washing Machine 8 kg
SKU:
11350383
In stock
631,99 €| Energy efficiency class: | B |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 74.5 kg |
| Rated capacity: | 8 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 69 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 54 kWh |
| Height: | 845 mm |
| Depth: | 599 mm |
| Width: | 598 mm |