Showing 97–103 of 103 results
Filter by price
Filter by brands
AENOAENO 1
AnkerAnker 2
AvancaAvanca 1
BoschBosch 1
CasoCaso 1
Concept SolutionConcept Solution 2
DreameDreame 9
EcovacsEcovacs 11
ElectroluxElectrolux 1
ETAETA 1
EufyEufy 4- Evolveo 1
- Ezviz 3
- Hoover 1
- Irobot 6
- Karcher 2
- Kross 1
- Makita 1
- Midea 3
- Mova 4
- No-name 3
PhilipsPhilips 2- Roborock 25
- Rosiwit 1
SamsungSamsung 1- Sencor 3
- Telesin 1
- Tp-link 1
- Viomi 1
- Xiaomi 8
- Zaco 1
Robot Cleaners
Robotic vacuum cleaner SENCOR SRV6450 — 3000 Pa, 140 min runtime, 2-in-1 vacuum & mop, gyroscopic navigation
SKU:
10724412
In stock
Robotic vacuum cleaner Sencor SRV9150WH
SKU:
10724414
In stock
Vacuum and Mop Robot Philips 3000 series HomeRun Aqua XU3110/02
SKU:
10514334
In stock
447,99 €| Product colour: | Grey, Metallic |
|---|---|
| Weight: | 3.8 kg |
| Dust container type: | Combi |
| Dust capacity (total): | 0.35 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 230 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Vacuum Cleaner Robot MOVA E30 ULTRA RLE51SE
SKU:
11135032
In stock
464,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 3.82 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Automatic base station return: | Yes |
| Wet mopping: | Yes |
Xiaomi X20+ robot vacuum 0.35 L Bagless White
SKU:
10903497
In stock
327,99 €| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Weight: | 17.7 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 0.35 L |
| Wet mopping: | Yes |
Zaco Robot M1S White
SKU:
12072818
In stock
895,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 4.65 kg |
| Dust container type: | Dust bag |
| Dust capacity (total): | 0.45 L |
| Runtime: | 180 min |
| Wet mopping: | Yes |