Showing 61–72 of 82 results
Filter by price
Filter by brands
Tablets
Tablet Samsung Galaxy Tab S10+ 12.4″ Moonstone Grey, 2.8 GHz (boost 3.4 GHz), 12 GB RAM, 256 GB, Wi‑Fi, AMOLED
SKU:
11098203
In stock
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 12.4 “ |
| Display resolution: | 2800 x 1752 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Internal memory: | 12 GB |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Mobile network connection: | No |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Weight: | 0.571 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab S11 11″ — 12 GB RAM, 128 GB storage, Wi‑Fi 6E, 5G, IP68, AMOLED
SKU:
11563630
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
|---|---|
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2560 x 1600 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 12 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.471 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab S11 11″ Dynamic AMOLED 2X, Snapdragon 865, 8GB RAM, 256GB, IP68
SKU:
11563632
In stock
Tablet Samsung Galaxy Tab S11 5G Enterprise Edition, Mediatek Dimensity 9400+, 12 GB RAM, 128 GB, 11″ (27.9 cm), Wi‑Fi 6E, Grey
SKU:
11669323
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
|---|---|
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2560 x 1600 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 12 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Processor family: | MediaTek |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.471 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ 5G SM-X806B — 12.4″ OLED, Snapdragon SM8450 2.99 GHz, 8 GB RAM, 128 GB, Wi‑Fi 6E, Android 12, Silver
SKU:
4601971
In stock
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC |
|---|---|
| Display diagonal: | 12.4 “ |
| Display resolution: | 2800 x 1752 |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 12 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Silver |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Weight: | 0.572 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ SM-X800 — 12.4″ OLED, 256 GB, 8 GB RAM, Snapdragon, Wi‑Fi 6E, Android 12, Silver
SKU:
4771235
In stock
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC |
|---|---|
| Display diagonal: | 12.4 “ |
| Display resolution: | 2800 x 1752 |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Mobile network connection: | No |
| Operating system installed: | Android 12 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Silver |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Weight: | 0.567 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab SM-X520 10.9″ Exynos 1580 8 GB RAM 128 GB Blue IP68
SKU:
11389368
In stock
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 10.9 “ |
| Display resolution: | 2304 x 1440 |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Mobile network connection: | No |
| Processor family: | Samsung Exynos |
| Product colour: | Blue |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Weight: | 0.497 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab SM-X520 10.9″ Exynos, 12 GB RAM, 256 GB, IP68, Blue
SKU:
11389369
In stock
414,99 €| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 10.9 “ |
| Display resolution: | 2304 x 1440 |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 12 GB |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Processor family: | Samsung Exynos |
| Product colour: | Blue |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Weight: | 0.497 kg |
Tablet Ulefone Armor Pad 2 11″ 2GHz Mediatek Helio G99 8GB RAM 256GB Android 13
SKU:
11328157
In stock
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 1200 x 1200 |
| Front camera resolution (numeric): | 16 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 4G |
| Operating system installed: | Android 13 |
| Processor family: | MediaTek |
| Product colour: | Black |
| Rear camera resolution (numeric): | 48 MP |
| Weight: | 1.018 kg |
Tablet UleFone Armor Pad 3 Pro 10.36 inches, Octa-Core, 8GB RAM, 256GB Storage, Android
SKU:
11328155
In stock
326,99 €Tablet UleFone Armor Pad 4 Ultra — 10.1″ display, 5G, thermal camera, 8 GB RAM, 256 GB storage, Android, Black
SKU:
11193049
In stock
| Energy efficiency class: | D |
|---|
Tablet Ulefone Armor Pad 4 Ultra 5G 10.4″ Processor 8GB RAM 256GB OS
SKU:
11193048
In stock
334,99 €











