Showing 13–24 of 110 results
Filter by price
Filter by brands
AEGAEG 10
AmicaAmica 2
BauknechtBauknecht 1
BekoBeko 6
BomannBomann 3
BoschBosch 14
BrandtBrandt 1
CandyCandy 11
CHiQCHiQ 1
ElectroluxElectrolux 17
GorenjeGorenje 5
HisenseHisense 1
HotpointHotpoint 2
IndesitIndesit 1
LGLG 9
SamsungSamsung 8
SiemensSiemens 2
SmegSmeg 1
ToshibaToshiba 2
WhirlpoolWhirlpool 12
XiaomiXiaomi 1
Washing machines
Front load washing machine Samsung WW11DB7B94GBU4, SmartThings AI-energy mode, 11 kg, 1400 rpm, 60 cm depth, black
SKU:
10916726
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|
Front-load washing machine AEG 8000 Series LFR83844VE, 8 kg, 1400 rpm, depth 63.1 cm, Energy class A
SKU:
7082825
In stock
544,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|
Front-load washing machine BEKO BM3WFSU38413WB — 8 kg, 1400 RPM, A energy class, white
SKU:
11522028
In stock
342,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 70 kg |
| Rated capacity: | 8 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 76 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 47 kWh |
| Height: | 845 mm |
| Depth: | 546 mm |
| Width: | 600 mm |
Front-load washing machine BOMANN WA 7175 — 7 kg, 1400 RPM, Titanium
SKU:
11010710
In stock
340,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | Titanium |
| Weight: | 57 kg |
| Rated capacity: | 7 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 76 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 44 kWh |
| Height: | 845 mm |
| Depth: | 465 mm |
| Width: | 695 mm |
Front-load washing machine BOMANN WA 7185, 8 kg capacity, 1400 RPM, A energy class, black
SKU:
11002223
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | Black |
| Weight: | 60 kg |
| Rated capacity: | 8 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 72 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 47 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 540 mm |
| Width: | 600 mm |
Front-load washing machine Bosch Series 6 WGG244FTSN, 9 kg capacity, 1400 rpm, 59 cm depth, Energy class A
SKU:
10964702
In stock
652,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|
Front-load washing machine Bosch WAN2405BPL — 8 kg, 1200 RPM, A energy class, LED display, freestanding, white
SKU:
11672910
In stock
477,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|
Front-load washing machine Bosch WAN2405MPL, 7 kg, 1200 RPM, A energy class, LED display, white
SKU:
11458305
In stock
485,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|
Front-load washing machine Bosch WGB244A0SN — 9 kg capacity, 1400 rpm, i-DOS, Home Connect, drum light
SKU:
11139698
In stock
1.095,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|
Front-load washing machine Bosch WGG254FVSN — 10 kg capacity, A energy class, 1400 RPM, LED display, steam function
SKU:
11513227
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|
Front-load washing machine Bosch WNG254A9BY 10.5 kg wash / 6 kg wash & dry, 1400 RPM, LED touch display, White
SKU:
10894703
In stock
992,99 €| Energy efficiency class: | D |
|---|
Front-load washing machine BRANDT WFB124QW, 12 kg, 1400 RPM, B energy class, white
SKU:
11224278
In stock
458,99 €| Energy efficiency class: | B |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 73 kg |
| Rated capacity: | 12 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | C |
| Noise level (spin): | 78 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 63 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 595 mm |
| Width: | 595 mm |