Showing all 8 results
Filter by price
Amica
Amica MI 655 AG Dishwasher Fully Built-in 12 Place Settings 49 dB
SKU:
10801566
In stock
| Energy efficiency class: | E |
|---|---|
| Noise level: | 49 dB |
| Product size: | Pilna lieluma (60 cm) |
| Number of place settings: | 12 place settings |
| Number of washing programs: | 5 |
| Dishwashing programs: | Quick, Hygiene 70°C |
| Delayed start timer: | Yes |
| Half-load: | Yes |
Battery vacuum cleaner AMICA VMB Zonda Turbo cordless handheld vacuum
SKU:
12084916
In stock
318,99 €Built-in Dishwasher AMICA DIM42E6EBqO 1195550 Energy Class A++
SKU:
11637728
In stock
| Energy efficiency class: | E |
|---|
Built-in dishwasher AMICA DIM42E6qD — 12 place settings, 49 dB, Energy class E
SKU:
11503959
In stock
375,99 €| Energy efficiency class: | E |
|---|
Built-in dishwasher AMICA DIM62E6EBqO
SKU:
11667402
In stock
| Energy efficiency class: | E |
|---|
Upright stick vacuum cleaner AMICA Handstick VGB 6010, cordless design
SKU:
11690953
In stock
Washing machine AMICA WA 461 022 6 kg 1000 RPM front-load white
SKU:
10975877
In stock
350,99 €| Energy efficiency class: | D |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 52 kg |
| Rated capacity: | 6 kg |
| Spin-drying class: | C |
| Noise emission class: | C |
| Noise level (spin): | 79 dB |
| Maximum spin speed: | 1000 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 64 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 400 mm |
| Width: | 595 mm |
Washing-dryer AMICA A1WDS8514DLiStH 8kg load 1400rpm spin
SKU:
11637718
In stock
| Energy efficiency class: | D |
|---|