Showing all 5 results
Filter by price
Gaggia
Espresso machine Gaggia 1.2L RI9305/11
SKU:
4108417
In stock
| Product colour: | Stainless steel, Black |
|---|---|
| Weight: | 8.5 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.2 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
Espresso machine Gaggia 1.8 L Anima Deluxe
SKU:
10566472
In stock
| Product colour: | Black, Stainless steel |
|---|---|
| Weight: | 8.3 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Capacity in cups: | 1 cups |
Espresso machine Gaggia 1.8 L Anima OTC
SKU:
4778680
In stock
494,99 €| Product colour: | Stainless steel, Black |
|---|---|
| Weight: | 8.7 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Capacity in cups: | 1 cups |
Espresso machine Gaggia 1.8 L Anima Prestige
SKU:
4730045
In stock
| Product colour: | Black, Stainless steel |
|---|---|
| Weight: | 8.7 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Capacity in cups: | 1 cups |
Espresso machine Gaggia Classic Evo E24 — compact home espresso maker, yellow
SKU:
11645633
In stock