Showing all 11 results
Filter by price
GN Audio Germany
GN Audio Germany Jabra Engage 45 SE Convertible Wireless Headset, Intraaural, 40–16000 Hz, 100 m range, 21 g, Black
SKU:
11865305
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.021 kg |
| Ear coupling: | Intraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band, Ear-hook |
Headset GN Audio Germany Jabra Engage 45 SE — Wireless Stereo, Supraaural, 150 m range, 40–16000 Hz
SKU:
11865282
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.083 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset GN Audio Germany Jabra Engage 45 SE Mono — Wireless, 150 m range, 40–16000 Hz, 57 g, Supraaural
SKU:
11865281
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.057 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset GN Audio Germany Jabra Engage 55 SE — USB-C UC Stereo, Wireless, Supraaural, 150 m range, 40–16000 Hz, 83 g, Black (stand included)
SKU:
11865373
In stock
277,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.083 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset GN Audio Germany Jabra Engage 55 SE — Wireless USB-A UC Stereo, Supraaural, 40–16000 Hz, 150 m range, 83 g, Black (with stand)
SKU:
11865356
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.083 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset GN Audio Germany Jabra Engage 55 SE — Wireless USB‑A MS Stereo, Supraaural, 150 m range, 40–16000 Hz, 83 g, Black
SKU:
11865280
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.083 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset GN Audio Germany Jabra Engage 65 SE Mono — Wireless, Supraaural, 40–16000 Hz, 150 m range, Black, Head-band
SKU:
11865349
In stock
268,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.057 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset GN Audio Germany Jabra Engage 75 SE Convertible — Wireless Bluetooth, 40–16000 Hz, 100 m range, Intraaural, Head-band/Ear-hook, Black
SKU:
11865361
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.021 kg |
| Ear coupling: | Intraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band, Ear-hook |
Headset GN Audio Germany Jabra Engage SE Replacement Headset — Stereo UC, Wireless, 150 m range, 40–16000 Hz, Supraaural, 83 g, Black
SKU:
11865276
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.083 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset GN Audio Germany Jabra Evolve 65 TE – Link390a MS Mono, Bluetooth, wired & wireless, circumaural, 30 m range, 75 g, black
SKU:
11865365
In stock
192,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.075 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset GN Audio Germany Jabra Evolve 65 TE Link390a MS Stereo, Wired & Bluetooth, Circumaural, 20–20000 Hz, 30 m range, Black
SKU:
11462969
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.1063 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |