Showing all 10 results
Filter by price
Gorenje
2-in-1 stick vacuum Gorenje SVC296449NMBL — Battery, 550 W, HEPA, Bagless, 0.6 L, Anthracite
SKU:
12367980
In stock
| Product colour: | Anthracite |
|---|---|
| Weight: | 4.3 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 550 W |
| Dust capacity: | 0.6 L |
Built-in dishwasher Gorenje GV16D5 — 16 place settings, 44 dB, stainless steel, 7 temperature settings
SKU:
11431477
In stock
357,99 €| Energy efficiency class: | D |
|---|
Built-in dishwasher Gorenje GV642E60 — Energy class E
SKU:
10734432
In stock
| Energy efficiency class: | E |
|---|
Dishwasher Gorenje GI642E90X semi-built-in, 13 place settings, 60 cm, 47 dB, 11 L/cycle, Energy class E
SKU:
12268319
In stock
| Energy efficiency class: | E |
|---|---|
| Noise level: | 47 dB |
| Product size: | Full size (60 cm) |
| Number of place settings: | 13 place settings |
| Number of washing programs: | 6 |
| Dishwashing programs: | Universal, Intensive, Hygiene, Glass/delicate, Eco, 60min |
| Delayed start timer: | Yes |
| Overflow protection: | Yes |
Freestanding washing machine Gorenje W3NGPI62SBS, 6 kg, 1200 rpm, B energy class, inverter motor, steam
SKU:
11467083
In stock
319,99 €| Energy efficiency class: | B |
|---|
Freestanding washing machine Gorenje W3NGPI72SBS, 7 kg, 1200 RPM, Inverter motor, Steam, 15 programs, White
SKU:
11467084
In stock
319,99 €| Energy efficiency class: | B |
|---|
Front-load washing machine Gorenje WNHPI94A1PS – 9 kg, 1400 RPM, A energy, 595×540×845 mm, white
SKU:
11691180
In stock
337,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 58 kg |
| Rated capacity: | 9 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 75 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 44 kWh |
| Height: | 845 mm |
| Depth: | 540 mm |
| Width: | 595 mm |
Front‑load washing machine Gorenje WNHAI84APS/PL — 8 kg, 1400 RPM, Inverter motor, Steam, 15 programs
SKU:
10965968
In stock
359,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|
Gorenje GV561D10 Fully built-in Dishwasher, 11 place settings, 45 dB
SKU:
4141370
In stock
334,99 €| Energy efficiency class: | D |
|---|---|
| Noise level: | 45 dB |
| Product size: | Slimline (45 cm) |
| Number of place settings: | 11 place settings |
| Number of washing programs: | 5 |
| Dishwashing programs: | Auto, Eco, Quick |
| Delayed start timer: | Yes |
| Overflow protection: | Yes |
| Half-load: | Yes |
| Automatic door opening: | Yes |
Gorenje WPNEI82A1SWIFI Washing Machine Front-load 8 kg
SKU:
11276595
In stock
370,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 65 kg |
| Rated capacity: | 8 kg |
| Spin-drying class: | C |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 74 dB |
| Maximum spin speed: | 1200 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 40 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 545 mm |
| Width: | 600 mm |