Showing all 10 results
Filter by price
Microsoft
Game Console Microsoft Xbox Series S
SKU:
11569534
In stock
456,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 2 kg |
| Platform: | Xbox Series S |
| Wi-Fi: | Yes |
| Video game included: | Yes |
| Internal storage capacity: | 1024 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Game Console Microsoft Xbox Series S
SKU:
11132260
In stock
454,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 2 kg |
| Platform: | Xbox Series S |
| Wi-Fi: | Yes |
| Internal storage capacity: | 1024 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Game console Microsoft Xbox Series S – 512 GB SSD, Wi-Fi 5, Gigabit Ethernet, white
SKU:
11227810
In stock
369,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 2 kg |
| Platform: | Xbox Series S |
| Wi-Fi: | Yes |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Game Console Microsoft Xbox Series S EP2-0064 – 1 TB SSD, Wi-Fi 5, Ethernet, White
SKU:
11172323
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 2 kg |
| Platform: | Xbox Series S |
| Wi-Fi: | Yes |
| Internal storage capacity: | 1000 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Game Console Microsoft Xbox Series X
SKU:
4221876
In stock
665,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 4.46 kg |
| Platform: | Xbox Series X |
| Card reader integrated: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | No |
| Video game included: | No |
| Internal storage capacity: | 1000 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Game console Microsoft Xbox Series X – 1 TB SSD, AMD Ryzen Zen 2 3.8 GHz, AMD RDNA 2 (12 TFLOPS), 4K HDR, Wi-Fi 5, Gigabit Ethernet, Blu-Ray
SKU:
11189708
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 4.46 kg |
| Platform: | Xbox Series X |
| Card reader integrated: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | No |
| Video game included: | No |
| Internal storage capacity: | 1000 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Game Console Microsoft Xbox Series X – 1TB Digital Edition (White)
SKU:
11170472
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 4.4 kg |
| Platform: | Xbox Series X |
| Wi-Fi: | Yes |
| Internal storage capacity: | 1000 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Gaming console Microsoft Xbox Series X Digital Edition – 1 TB SSD, 4K, Wi-Fi, Ethernet, White
SKU:
11477898
In stock
654,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 4.4 kg |
| Platform: | Xbox Series X |
| Wi-Fi: | Yes |
| Internal storage capacity: | 1000 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Microsoft Xbox Series X 1 TB Wi-Fi Black
SKU:
3671604
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 4.5 kg |
| Platform: | Xbox Series X |
| Card reader integrated: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Video game included: | No |
| Internal storage capacity: | 1000 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Tablet-laptop Microsoft Surface Pro 12″ Platinum — Qualcomm Snapdragon X1P-42-100 3.2 GHz, 16 GB RAM, 512 GB, 12″ (30.5 cm) 2196×1464, Wi‑Fi 7, Windows 11 Pro
SKU:
11650446
In stock
1.334,99 €| Display diagonal: | 12 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2196 x 1464 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Processor model: | X1P-42-100 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 0.685 kg |
| Product colour: | Platinum |
| Processor frequency: | 3.2 GHz |