Showing 13–24 of 105 results
Filter by price
Samsung
Samsung Galaxy S26 Ultra 17.5 cm (6.9″) Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5000 mAh Black
SKU:
11699594
In stock
1.154,99 €| Display diagonal: | 6.9 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3120 x 1440 |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 16.0 |
| Processor family: | Snapdragon |
| Product colour: | Black |
| Weight: | 0.214 kg |
| RAM capacity: | 12 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 200 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | Not supported |
Samsung Galaxy SM-A176BZKDEUB smartphone 17 cm (6.7″) Hybrid Dual SIM 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Black
SKU:
11674423
In stock
| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1080 x 2340 |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Processor family: | Samsung Exynos |
| Product colour: | Black |
| Weight: | 0.192 kg |
| RAM capacity: | 8 GB |
| SIM card capability: | Hybrid Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Energy efficiency class: | B |
| International Protection (IP) code: | IP54 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | C |
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
Samsung Galaxy Watch 8 Classic 3.3 cm AMOLED 46 mm 4G GPS Silver
SKU:
11625469
In stock
| Band colour: | Black |
|---|---|
| Bluetooth: | Yes |
| Display diagonal: | 1.3 “ |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 4G |
| Shape: | Round |
| Watch case colour: | Silver |
| Watch case material: | Aluminium |
| Watch case size: | 46 |
| Weight: | 0.0635 kg |
| Wi-Fi: | Yes |
Samsung Galaxy Watch5 Pro 3.56 cm (1.4″) OLED 45 mm Digital 450 x 450 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
SKU:
4964801
In stock
| Band colour: | Black |
|---|---|
| Bluetooth: | Yes |
| Display diagonal: | 1.4 “ |
| Mobile network connection: | No |
| Shape: | Round |
| Watch case colour: | Black |
| Watch case material: | Titanium |
| Watch case size: | 45 |
| Weight: | 0.0465 kg |
| Wi-Fi: | Yes |
Samsung WD18DB8995BZ Washer Dryer Freestanding Front-load Stainless Steel A
SKU:
11597807
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | Stainless steel |
| Weight: | 147 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 72 dB |
| Maximum spin speed: | 1000 RPM |
| Height: | 1110 mm |
| Depth: | 875 mm |
| Width: | 686 mm |
Smart TV Samsung GQ85QN80FAU 85″ (2.16 m) QLED 4K Ultra HD, Motion Xcelerator, Wi‑Fi, DVB-T2/C/S2 — Carbon/Silver
SKU:
11681482
In stock
| Display diagonal: | 85 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2160 x 3840 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Carbon, Silver |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 214 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 155 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 404 kWh |
Smartphone Samsung Galaxy A05s 6.7″ 64GB Black
SKU:
10771390
In stock
| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1080 x 2400 |
| Internal storage capacity: | 64 GB |
| Mobile network generation: | 4G |
| Operating system installed: | Android 13 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Black |
| Weight: | 0.195 kg |
| RAM capacity: | 4 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
Smartphone Samsung Galaxy A17 5G 6.7″ 128 GB Black
SKU:
11550110
In stock
172,99 €| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1080 x 2340 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | Samsung Exynos |
| Product colour: | Black |
| Weight: | 0.192 kg |
| SIM card capability: | Hybrid Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Energy efficiency class: | B |
| International Protection (IP) code: | IP54 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | B |
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
Smartphone Samsung Galaxy A17 5G 6.7″ 128 GB, 4 GB RAM, Super AMOLED 90Hz, 50MP triple camera, 5000 mAh, Hybrid Dual SIM, IP54
SKU:
11536865
In stock
| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1080 x 2340 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | Samsung Exynos |
| Product colour: | Black |
| Weight: | 0.192 kg |
| SIM card capability: | Hybrid Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Energy efficiency class: | B |
| International Protection (IP) code: | IP54 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | B |
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
Smartphone Samsung Galaxy A17 5G, 6.7″ (17 cm), 4 GB RAM, 128 GB, 5000 mAh, Dual SIM, Android 15, Black
SKU:
12018785
In stock
243,99 €| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1080 x 2340 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | Samsung Exynos |
| Product colour: | Black |
| Weight: | 0.192 kg |
| RAM capacity: | 4 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Energy efficiency class: | B |
| International Protection (IP) code: | IP54 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | B |
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
Smartphone Samsung Galaxy A17 6.7″ 4GB RAM 128GB Grey
SKU:
11587466
In stock
171,99 €| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1080 x 2340 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network generation: | 4G |
| Processor family: | MediaTek |
| Product colour: | Grey |
| Weight: | 0.19 kg |
| RAM capacity: | 4 GB |
| SIM card capability: | Hybrid Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP54 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | B |
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |