Showing 1–12 of 105 results
Filter by price
Samsung
Digital signage panel Samsung BE43FX-H 43″ LED 4K Ultra HD 3840 x 2160
SKU:
11586681
In stock
| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 107.9 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 52 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 102 kWh |
Dishwasher Samsung DW50DG450B00LE — 13 place settings, Energy class A+
SKU:
11463081
In stock
386,99 €| Energy efficiency class: | D |
|---|
Front load washing machine Samsung WW11DB7B94GBU4, SmartThings AI-energy mode, 11 kg, 1400 rpm, 60 cm depth, black
SKU:
10916726
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|
Front-load washing machine Samsung WW90DG6G94LKU4, 9 kg, 48 cm depth, 1400 rpm, Energy class A
SKU:
11435697
In stock
377,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|
Headset Samsung Galaxy Buds3
SKU:
11131989
In stock
| Product colour: | Silver |
|---|---|
| Ear coupling: | Intraaural |
| Connectivity technology: | True Wireless Stereo (TWS) |
| Wearing style: | In-ear |
Headset Samsung Galaxy Buds3 Pro — True Wireless Stereo (TWS), In-ear, Silver, USB Type-C, Bluetooth
SKU:
11663702
In stock
| Product colour: | Silver |
|---|---|
| Ear coupling: | Intraaural |
| Connectivity technology: | True Wireless Stereo (TWS) |
| Wearing style: | In-ear |
Laptop Samsung Galaxy Book5 15.6″ Intel Ultra 5 16GB RAM 512GB SSD Arc
SKU:
11537067
In stock
1.033,99 €LED Smart TV Samsung UE65U7022FK 65″ (165.1 cm) 4K Ultra HD, 3840×2160, Tizen, Wi‑Fi, Black
SKU:
11482375
In stock
| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 163 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 109 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 161 kWh |
LED TV Samsung HG75AU800EU 75″ (190.5 cm) 4K Ultra HD, HDR10+, 3840×2160, 20 W, Black
SKU:
4772459
In stock
| Display diagonal: | 75 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 189 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 172 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 253 kWh |
LED TV Samsung UE43DU7172U 43″ 4K Ultra HD (3840 x 2160), Tizen, Wi‑Fi, DVB‑T2/C/S2, Black
SKU:
10907136
In stock
| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 109 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 53 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 104 kWh |
OLED 4K TV Samsung QE83S85FAE 83″ (3840×2160) Tizen, Wi‑Fi, Bluetooth 5.3, 100 Hz
SKU:
11444002
In stock
1.712,99 €| Display diagonal: | 83 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | OLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 209 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 146 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 239 kWh |
Ring Samsung Q514 Galaxy Size 14 titanium gold
SKU:
11496958
In stock