Showing all 4 results
Filter by price
Shokz
Headset Shokz OpenComm2 UC 2025 — wireless bone-conduction ear-hook headset, USB-C, 16 h talk time, 183 mAh, active noise canceling
SKU:
11263356
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.035 kg |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Ear-hook |
| Cable length: | 1 m |
Headset Shokz OpenRun Pro 2 Mini — binaural ear-hook wireless headset, IP55, Bluetooth 5.3, 12 h playback, 30.3 g, black
SKU:
11136996
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.0303 kg |
| Ear coupling: | Intraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Ear-hook |
Headset Shokz OpenRun Pro 2 Mini — binaural ear-hook wireless sports headset, Bluetooth 5.3, 12 h playback, IP55, orange
SKU:
11136997
In stock
| Product colour: | Orange |
|---|---|
| Weight: | 0.0303 kg |
| Ear coupling: | Intraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Ear-hook |