Showing 1–12 of 30 results
Filter by price
Smeg
Burr grinder Smeg 50’s Style Coffee Grinder CGF01WHEU White
SKU:
3485294
In stock
241,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 3.1 kg |
Burr grinder Smeg CGF01PGEU Pastel Green
SKU:
3610063
In stock
193,99 €| Product colour: | Green |
|---|---|
| Weight: | 3.1 kg |
Electric kettle Smeg 0.8 L 1400 W Black
SKU:
4360783
In stock
98,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Water tank capacity: | 0.8 L |
| Weight: | 1 kg |
| Power: | 1400 W |
Electric kettle Smeg 0.8 L 1400 W White
SKU:
4430226
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Water tank capacity: | 0.8 L |
| Weight: | 1 kg |
| Power: | 1400 W |
Electric kettle Smeg 0.8L 1400W Beige
SKU:
4404726
In stock
96,99 €| Product colour: | Beige |
|---|---|
| Water tank capacity: | 0.8 L |
| Weight: | 1 kg |
| Power: | 1400 W |
Electric kettle Smeg 0.8L 1400W Blue
SKU:
4487050
In stock
| Product colour: | Blue |
|---|---|
| Water tank capacity: | 0.8 L |
| Weight: | 1 kg |
| Power: | 1400 W |
Electric kettle Smeg 0.8L 1400W Green Stainless Steel
SKU:
4487051
In stock
| Product colour: | Green |
|---|---|
| Water tank capacity: | 0.8 L |
| Weight: | 1 kg |
| Power: | 1400 W |
Electric kettle Smeg 0.8L 1400W Pink
SKU:
4487052
In stock
| Product colour: | Pink |
|---|---|
| Water tank capacity: | 0.8 L |
| Weight: | 1 kg |
| Power: | 1400 W |
Electric kettle Smeg 1.7 L 2400 W Chrome Green
SKU:
10756247
In stock
168,99 €| Product colour: | Green, Chrome |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Black
SKU:
3106155
In stock
128,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Blue
SKU:
4487049
In stock
147,99 €| Product colour: | Blue |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.8 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Blue
SKU:
2119997
In stock
| Product colour: | Blue |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |