Showing 25–36 of 40 results
Filter by price
Sony
Headset Sony Inzone H9 II
SKU:
11589815
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.26 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
| Cable length: | 2 m |
Home console Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition – 825 GB SSD, 5500 MB/s, Fortnite Flowering Chaos Bundle, Black/White
SKU:
11652727
In stock
| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Platform: | PlayStation 5 |
| Card reader integrated: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | Yes |
| Internal storage capacity: | 825 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Mirrorless Camera Sony α 7 III + 28-70mm
SKU:
635360
In stock
1.503,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Mirrorless Camera Sony α 7 III MILC Body 24.2 MP CMOS 6000 x 4000 pixels Black ILCE-7M3B
SKU:
635359
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.65 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC Body |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Mirrorless camera Sony α ILCE-6400AM — 24.2 MP, 1/1.6″ CMOS, 18–135 mm, 4K UHD, Wi‑Fi, 3″ touchscreen, black
SKU:
12104295
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.403 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
| Image sensor size: | 1/1.6 |
Mirrorless Camera Sony α ZV-E10L 24.2 MP CMOS Black
SKU:
4272142
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.343 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Open-ear True Wireless Stereo (TWS) headphones Sony WF-LC900V.CE7 — Bluetooth, 54.8 g, for calls, music and sport
SKU:
11686471
In stock
176,99 €| Weight: | 0.0548 kg |
|---|---|
| Connectivity technology: | True Wireless Stereo (TWS) |
| Wearing style: | Open-ear |
Remote player accessory Sony for PlayStation 5 – Black, LCD 8″ (20.3 cm), 350x100x150 mm
SKU:
11425385
In stock
212,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.52 kg |
| Platform: | PlayStation 5 |
Remote player Sony PlayStation Portal CFI-Y1016 – 8″ (20.3 cm) LCD, for PlayStation 5, wired & wireless, Black, 540 g
SKU:
10819361
In stock
251,99 €| Product colour: | Black, White |
|---|---|
| Weight: | 0.54 kg |
| Platform: | PlayStation 5 |
| Wi-Fi: | Yes |
Remote player Sony PlayStation Portal for PlayStation 5, wireless, black, USB-C, 337x95x150 mm
SKU:
11676813
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.54 kg |
| Platform: | PlayStation 5 |
Sony PlayStation 5 Pro 2 TB Wi-Fi Black White 120 Hz 8K Ultra HD
SKU:
11632320
In stock
928,99 €| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Platform: | PlayStation 5 Pro |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | Yes |
| Internal storage capacity: | 2000 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |