Showing all 6 results
Filter by price
Thomson
LED Smart TV THOMSON G63 Series 65″ (165.1 cm) 4K Ultra HD, Google TV, Direct‑LED, Wi‑Fi, Black
SKU:
11689636
In stock
373,99 €| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 101 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 102 kWh |
Television Thomson 50QG7C14 50″ 4K Ultra HD QLED Pro 3840 x 2160
SKU:
10965024
In stock
| Display diagonal: | 50 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED Pro |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 126 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 64 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 65 kWh |
Thomson 43MG7C15 43″ (109.2 cm) 4K Ultra HD QD‑Mini LED Smart TV, Google TV, 3840×2160, 320 cd/m², Black
SKU:
12132204
In stock
546,99 €| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QD-Mini LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 109 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 53 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 54 kWh |
Thomson 43UG4S15 43″ (109.2 cm) 4K Ultra HD LED Smart TV, Direct-LED, Google TV, Wi‑Fi, Black
SKU:
11689634
In stock
| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 50 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 51 kWh |
TV Thomson 55UG4S14 55″ LCD 4K Ultra HD
SKU:
11488512
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | E |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LCD |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | E |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 63 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 64 kWh |
TV Thomson Q70 Series 65QG5C14 65″ 4K Ultra HD QLED 3840×2160
SKU:
10942287
In stock
535,99 €| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | F |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Grey |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 101 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 102 kWh |