Showing 37–48 of 103 results
Filter by price
Filter by brands
AENOAENO 1
AnkerAnker 2
AvancaAvanca 1
BoschBosch 1
CasoCaso 1
Concept SolutionConcept Solution 2
DreameDreame 9
EcovacsEcovacs 11
ElectroluxElectrolux 1
ETAETA 1
EufyEufy 4
EvolveoEvolveo 1
EzvizEzviz 3
HooverHoover 1
iRobotiRobot 6
KarcherKarcher 2
KrossKross 1
MakitaMakita 1
MideaMidea 3
MovaMova 4
No NameNo Name 3
PhilipsPhilips 2
RoborockRoborock 25
RosiwitRosiwit 1
SamsungSamsung 1
SencorSencor 3
TelesinTelesin 1
TP-LinkTP-Link 1
ViomiViomi 1
XiaomiXiaomi 8
ZacoZaco 1
Robot Cleaners
Robot Vacuum Cleaner ETA Aron 0.6 L Bagless, Wet Mopping, Li-Ion, 120 min, Black/Silver
SKU:
4015041
In stock
344,99 €| Product colour: | Silver, Black |
|---|---|
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 0.6 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 120 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot Vacuum Cleaner Eufy S1 Pro
SKU:
11263398
In stock
1.447,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 5.14 kg |
| Dust container type: | Dust bag |
| Dust capacity (total): | 0.25 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 216 min |
| Wet mopping: | Yes |
Robot vacuum cleaner EZVIZ RS20 Max — round, 22000 Pa suction, 5200 mAh Li‑ion, 22 min runtime, wet mopping, HEPA, 0.35 L dustbin
SKU:
11600699
In stock
867,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 0.35 L |
| Runtime: | 22 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot Vacuum Cleaner Hoover HG410D 011
SKU:
11045780
In stock
210,99 €| Product colour: | Iron, Grey |
|---|---|
| Weight: | 2.6 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 0.8 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 120 min |
| Wet mopping: | No |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot vacuum cleaner iRobot Roomba 105 Combo with AutoEmpty base, LiDAR mapping, 7000 Pa, 120 min runtime, 2 L total dust capacity, wet mopping, black
SKU:
11678322
In stock
207,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 2.92 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 2 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 120 min |
| Wet mopping: | Yes |
Robot vacuum cleaner iRobot Roomba 405 Combo Plus — bagless, 2 L dust capacity, 3 L water tank, 5000 mAh battery, 75 min runtime, black
SKU:
11678318
In stock
338,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 4.1 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 2 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 75 min |
| Wet mopping: | Yes |
Robot Vacuum Cleaner Kärcher RCV 3
SKU:
7522677
In stock
220,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 3.7 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 0.5 L |
| Runtime: | 120 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot Vacuum Cleaner Midea V15 Black
SKU:
11443870
In stock
Robot Vacuum Cleaner MOVA Tech P50 Pro Ultra Bagless White
SKU:
11347537
In stock
665,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 4 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Automatic base station return: | Yes |