Showing 61–72 of 103 results
Filter by price
Filter by brands
AENOAENO 1
AnkerAnker 2
AvancaAvanca 1
BoschBosch 1
CasoCaso 1
Concept SolutionConcept Solution 2
DreameDreame 9
EcovacsEcovacs 11
ElectroluxElectrolux 1
ETAETA 1
EufyEufy 4
EvolveoEvolveo 1
EzvizEzviz 3- Hoover 1
- Irobot 6
- Karcher 2
- Kross 1
- Makita 1
- Midea 3
- Mova 4
- No-name 3
PhilipsPhilips 2- Roborock 25
- Rosiwit 1
SamsungSamsung 1- Sencor 3
- Telesin 1
- Tp-link 1
- Viomi 1
- Xiaomi 8
- Zaco 1
Robot Cleaners
Robot Vacuum Cleaner Salente L7
SKU:
3603862
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 3.35 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 0.6 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot Vacuum Cleaner Xiaomi H40
SKU:
11633325
In stock
212,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 3.64 kg |
| Dust container type: | Dust bag |
| Dust capacity (total): | 0.35 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 180 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot vacuum cleaner Xiaomi H40 — 5200 mAh battery, 0.35 L dust bag, LDS navigation, wet mopping
SKU:
11582825
In stock
206,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 3.64 kg |
| Dust container type: | Dust bag |
| Dust capacity (total): | 0.35 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 180 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot Vacuum Cleaner Xiaomi X10 Bagless White
SKU:
10443816
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 3.3 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 180 min |
| Wet mopping: | Yes |
Robot vacuum cleaner Xiaomi X10 Plus Combi White — combi dust container, wet mopping, 120 min runtime, 3.8 kg
SKU:
5653562
In stock
355,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 3.8 kg |
| Dust container type: | Combi |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 120 min |
| Wet mopping: | Yes |
Robot Vacuum Cleaner Xiaomi X20 Max
SKU:
11368488
In stock
491,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 3.9 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 2.5 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 160 min |
| Wet mopping: | Yes |
Robot vacuum cleaner Xiaomi X20 Max — 8000 Pa, 5200 mAh, LDS navigation, wet mopping, bagless, 35 cm Ø
SKU:
11252113
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 3.9 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 2.5 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 160 min |
| Wet mopping: | Yes |
Robot vacuum cleaner Zaco M1S
SKU:
10618182
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 4.65 kg |
| Dust container type: | Dust bag |
| Dust capacity (total): | 0.45 L |
| Runtime: | 180 min |
| Wet mopping: | Yes |
Robot vacuum Concept Solution VR2020, round, white, 120 min runtime, 0.6–0.7 L dust container, Li-Ion 2600 mAh
SKU:
12026250
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 0.7 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 120 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot vacuum Ecovacs Deebot MINI Blue — round, bagless 1.4 L, Li-Ion 3200 mAh, 150 min runtime
SKU:
12067112
In stock
| Product colour: | White, Blue |
|---|---|
| Weight: | 3.1 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 1.4 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 150 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |