Showing 37–48 of 82 results
Filter by price
Filter by brands
ALLNETALLNET 2
AppleApple 34
BlackviewBlackview 1
GetacGetac 1- Imin 1
- Lenovo 6
- No-name 1
- Nubia 1
- Oem 1
SamsungSamsung 20- Ulefone 5
- Xiaomi 9
Tablets
Tablet Apple iPad mini 8.3″ A17 Pro 256GB iPadOS 18
SKU:
11135696
In stock
730,99 €| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 8.3 “ |
| Display resolution: | 2266 x 1488 |
| Energy efficiency class: | E |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | D |
| Weight: | 0.293 kg |
Tablet Apple iPad mini Wi-Fi 512GB 8.3″ A17 Pro iPadOS 18
SKU:
11155988
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 8.3 “ |
| Display resolution: | 2266 x 1488 |
| Energy efficiency class: | E |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple |
| Product colour: | White |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | D |
| Weight: | 0.293 kg |
TABLET ARMOR PAD 5 PRO 11″/12/512GB BLACK ULEFONE
SKU:
11670171
In stock
Tablet Blackview Active 10 Pro 5G Mediatek 256 GB 12 GB Wi-Fi 6 Android 14
SKU:
11234284
In stock
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 10.95 “ |
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Front camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Internal memory: | 12 GB |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| International Protection (IP) code: | IP68, IP69K |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 14 |
| Processor family: | MediaTek |
| Product colour: | Black |
| Rear camera resolution (numeric): | 108 MP |
| Weight: | 1.214 kg |
Tablet Lenovo Idea Tab Plus 12.1″ 2.5K display, 8GB RAM, 256GB storage, model AN15
SKU:
11651307
In stock
Tablet Lenovo Idea Tab Pro 12.7 TB373FU 8GB RAM 256GB WiFi
SKU:
11536223
In stock
Tablet Lenovo Idea Tab Pro 12.7″ – MediaTek Dimensity 8300, 8GB RAM, 128GB, Android 14, 3K LTPS 144Hz, 10200mAh
SKU:
11257100
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Display diagonal: | 12.7 “ |
| Display resolution: | 2944 x 1840 |
| Energy efficiency class: | F |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP52 |
| Mobile network connection: | No |
| Operating system installed: | Android 14 |
| Processor family: | MediaTek |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Repairability class: | A |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.62 kg |
Tablet Lenovo Tab K11 Gen 2 – 11″ (27.9 cm) 2560×1600, MediaTek Dimensity 6300, 8 GB RAM, 128 GB, Android 15, Wi‑Fi 5, Grey
SKU:
12100455
In stock
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2560 x 1600 |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network connection: | No |
| Mobile network generation: | Not supported |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | MediaTek |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
Tablet Lenovo Tab K11 Gen 2 11″ Mediatek Dimensity 6300 8 GB 256 GB Android 15
SKU:
11537006
In stock
325,99 €| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2560 x 1600 |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | MediaTek |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
Tablet POS IMIN TF2 12″ 4GB RAM 64GB Storage LTE — POS terminal tablet
SKU:
11655316
In stock

