Showing 121–132 of 166 results
Filter by price
Filter by brands
AmicaAmica 2
ArieteAriete 1
BissellBissell 8
BoschBosch 15
CecotecCecotec 1
Concept SolutionConcept Solution 4
DEDRADEDRA 1
DewaltDewalt 6
DreameDreame 7
DysonDyson 6
ElectroluxElectrolux 2
ETAETA 3
EufyEufy 1
EzvizEzviz 1
FlexFlex 1
GorenjeGorenje 1
HiKOKIHiKOKI 3
ImouImou 1
JimmyJimmy 2
KarcherKarcher 21
LavorLavor 1
LenovoLenovo 1
MakitaMakita 7
MENZERMENZER 3
MetaboMetabo 4
NilfiskNilfisk 5
NumaticNumatic 1
OEMOEM 3
PhilipsPhilips 15
PoltiPolti 1- Roborock 1
- Rowenta 1
SamsungSamsung 1- Sencor 2
- Severin 2
- Shark 3
- Sharp 1
- Siemens 2
- Solac 1
- Sourcing 1
- Stanley 2
- Starmix 7
- Tefal 1
- Thomas 3
- Tineco 2
- Tristar 2
- Vileda 1
- Xiaomi 3
- Zelmer 2
Vacuum Cleaners
Upright vacuum Kärcher CV 48/2
SKU:
4324113
In stock
| Product colour: | Grey |
|---|---|
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 850 W |
| Dust capacity: | 5.5 L |
Upright vacuum Tineco Floor One S9 Artist Steam Pro — Dry & Wet, Bagless, Battery, 90 min runtime, Black/Silver, 6.1 kg
SKU:
11689532
In stock
916,99 €| Product colour: | Black, Silver |
|---|---|
| Weight: | 6.1 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
Vacuum Cleaner Bissell SpinWave Vac PET Pro 3898N — pet-friendly multi-surface cleaner
SKU:
11001259
In stock
Vacuum Cleaner Dewalt Wet and Dry Industrial DXV15T
SKU:
11169457
In stock
Vacuum Cleaner Eta Avanto 4519 90000
SKU:
5037407
In stock
| Product colour: | Black, Grey |
|---|---|
| Weight: | 7.56 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 800 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Bare floor, Carpet, Stair steps, Upholstery |
| Dust capacity: | 4 L |
| Proper use: | Home |
Vacuum Cleaner Eufy X10 Pro Omni Black
SKU:
10990476
In stock
| Product colour: | Black |
|---|
Vacuum cleaner Hikoki RP200SL 1200W 20L with hose, Class L
SKU:
12015037
In stock
Vacuum Cleaner Kärcher WD 5 P V-25/5/22
SKU:
4446960
In stock
178,99 €| Product colour: | Yellow, Stainless steel, Black |
|---|---|
| Weight: | 8.4 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |