Showing 85–96 of 166 results
Filter by price
Filter by brands
AmicaAmica 2
ArieteAriete 1
BissellBissell 8
BoschBosch 15
CecotecCecotec 1
Concept SolutionConcept Solution 4
DEDRADEDRA 1
DewaltDewalt 6
DreameDreame 7
DysonDyson 6
ElectroluxElectrolux 2
ETAETA 3
EufyEufy 1
EzvizEzviz 1
FlexFlex 1- Gorenje 1
- Hikoki 3
- Imou 1
- Jimmy 2
- Karcher 21
- Lavor 1
- Lenovo 1
- Makita 7
- Menzer 3
- Metabo 4
- Nilfisk 5
- Numatic 1
- Oem 3
PhilipsPhilips 15- Polti 1
- Roborock 1
- Rowenta 1
SamsungSamsung 1- Sencor 2
- Severin 2
- Shark 3
- Sharp 1
- Siemens 2
- Solac 1
- Sourcing 1
- Stanley 2
- Starmix 7
- Tefal 1
- Thomas 3
- Tineco 2
- Tristar 2
- Vileda 1
- Xiaomi 3
- Zelmer 2
Vacuum Cleaners
Handheld Vacuum Xiaomi G20
SKU:
11075194
In stock
| Product colour: | White, Beige |
|---|---|
| Weight: | 3.7 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 460 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet |
Industrial vacuum cleaner Dedra DED6609 — 40 L capacity, class M
SKU:
11278072
In stock
Industrial vacuum cleaner Flex VCE 26 L MC, 26‑liter capacity, model 405426
SKU:
12037494
In stock
Industrial vacuum cleaner Menzer VCM 530 PRO — wet/dry extraction, professional use
SKU:
12016256
In stock
Karcher cordless vacuum cleaner VC 6 ourFamily Battery Plus (1.198-677.0)
SKU:
10857629
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Type: | Bezvadu |
| Weight: | 5.2 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 250 W |
| Cleaning surfaces: | Bare floor, Carpet, Stair steps, Hard floor |
| Dust capacity: | 8 L |
| Proper use: | Home |
Karcher FCV 4 Dry floor care unit — compact wet/dry cleaning system
SKU:
11663615
In stock
Kärcher SE 4 Plus Vacuum Cleaner *EU
SKU:
11152435
In stock
Kärcher Wet and dry vacuum cleaner NT 48/1
SKU:
12416156
In stock
| Weight: | 10.5 kg |
|---|---|
| Maximum input power: | 1380 W |
| Dust capacity: | 48 L |
SENCOR SVC 0675BK-EUE2 cordless 4-in-1 upright vacuum cleaner, battery-powered
SKU:
12016486
In stock
Shark PX200EUT carpet cleaning machine Handheld Deep/interim White
SKU:
11585486
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 3.82 kg |
| Cleaning type: | Deep/Interim |
| Cleaning surfaces: | Carpet |