Showing 337–348 of 2011 results
Filter by price
Filter by brands
3M3M 2
AcerAcer 16
AcezoneAcezone 1
AcopinoAcopino 2
AdlerAdler 1
AEGAEG 15
AENOAENO 1
AFTERSHOKZAFTERSHOKZ 1
AGFAAGFA 1
AGFEOAGFEO 1
AGMAGM 1
AlessiAlessi 5
ALLNETALLNET 2
AllviewAllview 1
AmazfitAmazfit 12
AmewiAmewi 65
AmicaAmica 8
AnkerAnker 6
APCAPC 1
AppleApple 177
Arcade1upArcade1up 1
ArieteAriete 1
AsusAsus 23
Audio-TechnicaAudio-Technica 1
Austrian AudioAustrian Audio 1
AvancaAvanca 1
AvantoneAvantone 1
AyiAyi 1
Bang & OlufsenBang & Olufsen 4
BaratzaBaratza 8
BauknechtBauknecht 1
BeatsBeats 2
BekoBeko 22
BeyerdynamicBeyerdynamic 9
BialettiBialetti 2
BissellBissell 8
BitmatBitmat 1
Black SharkBlack Shark 1
Blackmagic DesignBlackmagic Design 1
BlackviewBlackview 5
BladeBlade 3
BlaupunktBlaupunkt 3
BomannBomann 3
BoschBosch 43
BoseBose 7
BrandtBrandt 1
BraunBraun 2
BrewistaBrewista 3
CampfireCampfire 1
CandyCandy 12
CanonCanon 26
CaptivaCaptiva 24
CardoCardo 3
CarreraCarrera 10
CasoCaso 12
CecotecCecotec 4
CHiQCHiQ 6
CiscoCisco 6
CloerCloer 2
ComandanteComandante 9
Concept SolutionConcept Solution 6
CorsairCorsair 1
CrestronCrestron 1
DEDRADEDRA 1
DellDell 15
DelonghiDelonghi 23
DevialetDevialet 1
DewaltDewalt 6
DidiesseDidiesse 2
DoroDoro 1
DreameDreame 17
DreamgearDreamgear 1
DualitDualit 2
DumelDumel 1
DysonDyson 6
EcovacsEcovacs 15
EinhellEinhell 3
ElectroluxElectrolux 32
EnergizerEnergizer 2
EposEpos 8
ETAETA 4
EufyEufy 6
EurekaEureka 11
EvolveoEvolveo 2
EzvizEzviz 4
FellowFellow 9
FiiOFiiO 3
FlexFlex 1
FossibotFossibot 1
FujifilmFujifilm 23
GaggiaGaggia 5
GardenaGardena 11
GastrobackGastroback 6
GetacGetac 1
GigabyteGigabyte 32
GigasetGigaset 1
GoogleGoogle 9
GorenjeGorenje 10
GraefGraef 12
GreenworksGreenworks 3
GrunderGrunder 1
HamaHama 9
HarioHario 2
Harman KardonHarman Kardon 1
HEDD AudioHEDD Audio 1
HiBREWHiBREW 1
HIFIMANHIFIMAN 2
HiKOKIHiKOKI 3
HimotoHimoto 3
HiroHiro 2
HisenseHisense 12
HMDHMD 1
HonorHonor 1
HooverHoover 1
HotpointHotpoint 2
HotwavHotwav 3
HPHP 34
Hp PolyHp Poly 9
HuaweiHuawei 22
HyperkinHyperkin 1
HyteraHytera 2
IGETIGET 1
iMiniMin 1
ImouImou 1
IndesitIndesit 1
Insta360Insta360 1
InterphoneInterphone 1
iRobotiRobot 6
JabraJabra 37
JamaraJamara 4
JataJata 1
JBLJBL 1
JimmyJimmy 2
JuraJura 3
KandaoKandao 2
KarcherKarcher 24
KeineKeine 3
KenwoodKenwood 1
KitchenAidKitchenAid 19
KodakKodak 18
KrossKross 1
KrugerKruger 1
KrupsKrups 5
La MarzoccoLa Marzocco 9
LavorLavor 1
LEAN SportLEAN Sport 4
LeanToysLeanToys 4
LelitLelit 5
LenovoLenovo 26
LGLG 21
LogitechLogitech 9
LucidSoundLucidSound 1
MakitaMakita 9
MammotionMammotion 1
MedionMedion 3
MelittaMelitta 5
MENZERMENZER 3
MetaboMetabo 4
MicrosoftMicrosoft 10
MideaMidea 3
MidlandMidland 1
MilleniumMillenium 2
MoccamasterMoccamaster 1
MonopriceMonoprice 2
MOONDROPMOONDROP 4
MotorolaMotorola 16
MovaMova 10
MSIMSI 8
NACNAC 3
NeoNeo 1
NespressoNespresso 2
NikonNikon 4
NilfiskNilfisk 5
NinjaNinja 1
NintendoNintendo 25
NivonaNivona 2
No NameNo Name 6
NokiaNokia 1
NothingNothing 1
NTTNTT 2
NubiaNubia 1
NumaticNumatic 1
OEMOEM 29
OlympusOlympus 4
OM SYSTEMOM SYSTEM 2
OnePlusOnePlus 4
OppoOppo 2
OukitelOukitel 5
OutinOutin 2
PanasonicPanasonic 26
PentaxPentax 4
PeugeotPeugeot 1
PhilipsPhilips 43
PlaionPlaion 1
PlayStationPlayStation 1
PoltiPolti 1
Queen of AudioQueen of Audio 1
Quick MillQuick Mill 1
RastarRastar 1
RazerRazer 6
RealmeRealme 4
RefleXionRefleXion 2
RitterRitter 2
RobomowRobomow 1
RoborockRoborock 27
RocketRocket 1
RogerRoger 3
RommelsbacherRommelsbacher 2
RosiwitRosiwit 1
RowentaRowenta 1
Russell HobRussell Hob 1
SaecoSaeco 1
SageSage 23
SamsungSamsung 105
SaramonicSaramonic 2
SBoxSBox 1
SegwaySegway 8
SenaSena 2
SencorSencor 5
SennheiserSennheiser 11
SeverinSeverin 3
SharkShark 3
SharpSharp 3
ShokzShokz 4
ShureShure 4
SiemensSiemens 9
SikuSiku 2
SmartSmart 1
SmegSmeg 30
SolacSolac 1
SolisSolis 2
SonySony 40
SoundcoreSoundcore 1
SourcingSourcing 1
SpheroSphero 1
Spin MasterSpin Master 1
StanleyStanley 2
StarmixStarmix 7
Steel SeriesSteel Series 3
SteltonStelton 2
StigaStiga 4
StrongStrong 3
T1AT1A 1
TchiboTchibo 1
TCLTCL 10
TechnaxxTechnaxx 1
TeesaTeesa 1
TefalTefal 1
TekaTeka 2
TelesinTelesin 1
TeqcycleTeqcycle 2
TerraTerra 1
TeufelTeufel 1
ThomasThomas 3
ThomsonThomson 6
TimemoreTimemore 8
TinecoTineco 2
TornadoTornado 2
ToshibaToshiba 6
TP-LinkTP-Link 1
TristarTristar 2
UlefoneUlefone 15
UnihertzUnihertz 1
ValveValve 2
VariaVaria 2
ViledaVileda 1
ViomiViomi 1
VtechVtech 1
WhirlpoolWhirlpool 23
WilfaWilfa 1
WorxWorx 13
XiaomiXiaomi 44
YashicaYashica 4
YealinkYealink 6
ZacoZaco 1
ZassenhausZassenhaus 9
ZebraZebra 4
ZelmerZelmer 2
ZteZte 3
ZwillingZwilling 2
Shop
DELL XPS 13 7390 Hybrid (2-in-1) 13.4″ Touchscreen UHD+ Intel® Core™ i7-1065G7, 16GB RAM, 512GB SSD, Wi-Fi 6 (802.11ax), Windows 11 Pro Pro Black, Silver
SKU:
10468888
In stock
563,99 €| Display diagonal: | 13.4 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2400 |
| Processor family: | Intel Core i7 |
| Processor model: | i7-1065G7 |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Plus Graphics |
| Discrete graphics card model: | Nav pieejams |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.33 kg |
| Product colour: | Black, Silver |
| Processor frequency: | 1.3 GHz |
Desktop display tablet ALLNET PrimeOne101-L 10-inch PoE, 8GB RAM, 64GB storage
SKU:
10998819
In stock
Digital 3D Camera KanDao QooCam EGO QG701 4K video, 180° field of view
SKU:
5011097
In stock
258,99 €Digital camera Kodak AZ255 20 MP with 25x optical zoom
SKU:
11552763
In stock
Digital signage panel Samsung BE43FX-H 43″ LED 4K Ultra HD 3840 x 2160
SKU:
11586681
In stock
| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 107.9 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 52 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 102 kWh |
Dishwasher BEKO DIS46120 fully built-in slimline 45 cm, 11 place settings, white, 46 dB, E energy
SKU:
5046846
In stock
334,99 €| Drying system: | Hot air |
|---|---|
| Energy efficiency class: | E |
| Noise level: | 46 dB |
| Product size: | Slimline (45 cm) |
| Number of place settings: | 11 place settings |
| Number of washing programs: | 6 |
| Dishwashing programs: | Auto, Eco 50°C, Intensive 70°C, Mini, Pre-wash, Quick |
| Delayed start timer: | Yes |
Dishwasher Gorenje GI642E90X semi-built-in, 13 place settings, 60 cm, 47 dB, 11 L/cycle, Energy class E
SKU:
12268319
In stock
| Energy efficiency class: | E |
|---|---|
| Noise level: | 47 dB |
| Product size: | Full size (60 cm) |
| Number of place settings: | 13 place settings |
| Number of washing programs: | 6 |
| Dishwashing programs: | Universal, Intensive, Hygiene, Glass/delicate, Eco, 60min |
| Delayed start timer: | Yes |
| Overflow protection: | Yes |
Dishwasher Samsung DW50DG450B00LE — 13 place settings, Energy class A+
SKU:
11463081
In stock
386,99 €| Energy efficiency class: | D |
|---|
Docking station ROSIWIT Skywalker 50, grey colour
SKU:
11463769
In stock
Dreame H15 Pro Cordless Wet and Dry Vacuum Cleaner
SKU:
11347589
In stock
497,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 5.8 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 400 W |
Dreame R20 Ultra AquaCycle Cordless Wet and Dry Vacuum Cleaner
SKU:
11525170
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 2.2 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 540 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Hard floor |
| Dust capacity: | 0.6 L |
Drip coffee maker Bosch 1.1 L TKA8A681
SKU:
3590486
In stock
115,99 €| Product colour: | Black, Stainless steel, White |
|---|---|
| Weight: | 3.298 kg |
| Product type: | Drip coffee maker |
| Water tank capacity: | 1.1 L |
| Capacity in cups: | 8 cups |