Showing 13–23 of 23 results
Filter by price
Asus
Laptop ASUS TUF Gaming A18 FA808UM-S8012W 18″ AMD Ryzen 7 260 16GB 1TB NVIDIA GeForce RTX 5060 Windows 11 Home
SKU:
11615347
In stock
| Display diagonal: | 18 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Processor model: | 260 |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 2.6 kg |
| Product colour: | Grey |
| Processor frequency: | 3.8 GHz |
Laptop Asus VivoBook 15 X1502VA 15.6″ i5-13420H 16GB 512GB Intel UHD W11
SKU:
11411841
In stock
Laptop ASUS Vivobook 15 X1504VA-CB52 15.6″ Intel Core i5 16GB RAM 1TB SSD Windows 11
SKU:
11509772
In stock
641,99 €Laptop ASUS Vivobook 16 M1607KA-MB058W — AMD Ryzen AI 7 350, 16″ WUXGA, 16 GB RAM, 1 TB SSD, Windows 11 Home, Silver
SKU:
11692043
In stock
970,99 €| Display diagonal: | 16 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | AMD Ryzen AI 7 |
| Processor model: | 350 |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 1.88 kg |
| Product colour: | Silver |
| Processor frequency: | 2 GHz |
Laptop Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1890W AMD Ryzen 5 7520U, 15.6″ FHD, 16 GB LPDDR5, 512 GB SSD, Wi‑Fi 6E, Windows 11 Home, Black
SKU:
11510319
In stock
| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Processor model: | 7520U |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon 610M |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 1.63 kg |
| Product colour: | Black |
| Processor frequency: | 2.8 GHz |
Smartphone ASUS ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition 6.78″ 16 GB 512 GB Black Red
SKU:
5975246
In stock
| Display diagonal: | 6.78 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2448 x 1080 |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 12 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Black, Red |
| Weight: | 0.239 kg |
| RAM capacity: | 16 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| International Protection (IP) code: | IPX4 |
| Battery capacity: | 6000 mAh |
| Compatible memory cards: | Not supported |