Showing 1–12 of 23 results
Filter by price
Asus
Handheld Game Console ASUS ROG Ally RC73YA-NH002W – 7″ 1920×1080 IPS 120Hz, AMD Ryzen Z2 A (4C/8T), 16 GB LPDDR5, 512 GB PCIe 4.0 SSD, 60 Wh battery
SKU:
11603297
In stock
Handheld Game Console ASUS ROG Ally X RC73XA-NH011W, 7″ 1920×1080 120Hz IPS, AMD Ryzen AI Z2 Extreme 8-core, 24 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2, 80 Wh battery
SKU:
11601237
In stock
Handheld Gaming Console ASUS ROG Xbox Ally X (2025) RC73XA 7″ IPS, 24GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 Home
SKU:
12271691
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.715 kg |
| Platform: | ASUS ROG Xbox Ally |
| Card reader integrated: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | No |
Handheld gaming device ASUS ROG XBOX Ally Ryzen Z2 A – 7″ 1920×1080 FHD display, 512 GB PCIe 4.0 SSD, Windows, Wi-Fi 6E, white, 0.639 kg
SKU:
11601186
In stock
681,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 0.639 kg |
| Platform: | ASUS ROG Ally |
| Card reader integrated: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | No |
Headset Asus ROG Delta II-KJP — Circumaural, Wired & Wireless (Bluetooth), 20–20000 Hz, 325 g, Black/White
SKU:
12093099
In stock
| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Weight: | 0.325 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset ASUS ROG Theta 7.1
SKU:
3071094
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.65 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wired |
| Wearing style: | Head-band |
Laptop ASUS ROG Strix G18 18″ Intel Core Ultra 9 32GB 1TB NVIDIA RTX 5080
SKU:
11513292
In stock
3.377,99 €| Display diagonal: | 18 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2560 x 1600 |
| Processor family: | Intel Core Ultra 9 |
| Processor model: | 275HX |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Operating system installed: | No |
| Weight: | 3.42 kg |
| Product colour: | Grey |
Laptop ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LW-U9644X 18″ 240Hz 2.5K Ultra 9-275HX 64GB 2+2TB RTX5080 Win11Pro
SKU:
11429178
In stock
4.425,99 €Laptop ASUS TUF Gaming A18 FA808UH-S8013W 18″ Ryzen 7-260 16GB 512GB RTX5050 W11H
SKU:
11581282
In stock
1.428,99 €