Showing 13–24 of 26 results
Filter by price
Lenovo
Laptop Lenovo V17 G4 IRU — Intel Core i7-13620H, 17.3″ FHD, 16 GB DDR4, 512 GB SSD, Windows 11 Pro, Grey
SKU:
11672030
In stock
956,99 €| Display diagonal: | 17.3 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Processor model: | i7-13620H |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 2.02 kg |
| Product colour: | Grey |
Lenovo Essential V15 G5 IRL | Business Black | 15.6 ” | TN | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | Intel Core i5 | i5-13420H | 16 GB | SO-DIMM DDR5 | 512 GB | Intel UHD Graphics | Windows 11 Pro | 802.11ax | 5.2 | English | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
SKU:
11650038
In stock
Lenovo ThinkBook 16 AMD Ryzen™ 5 7535HS Laptop 40.6 cm (16″) WUXGA 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
SKU:
11010604
In stock
| Display diagonal: | 16 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Processor model: | 7535HS |
| Internal memory: | 8 GB |
| SSD capacity: | 256 GB |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon 660M |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.7 kg |
| Product colour: | Grey |
| Processor frequency: | 3.3 GHz |
Lenovo TP L13 Yoga Hybrid 2-1 Laptop Touchscreen 13.3″ Intel Core i5-1235U 16GB RAM 256GB SSD Intel Iris Xe W11P
SKU:
11418652
In stock
542,99 €| Display diagonal: | 13.3 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor model: | i5-1235U |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 256 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card model: | Отсутствует |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.32 kg |
| Product colour: | Black |
Lenovo V V15 AMD Ryzen™ 5 7520U Laptop 39.6 cm (15.6″) Full HD 8 GB LPDDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Pro Black
SKU:
10049457
In stock
| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Processor model: | 7520U |
| Internal memory: | 8 GB |
| SSD capacity: | 256 GB |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon 610M |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.65 kg |
| Product colour: | Black |
| Processor frequency: | 2.8 GHz |
Portable console Lenovo Legion Go 8AHP2 with AMD Ryzen Z2, 32 GB RAM, 1 TB storage
SKU:
11574409
In stock
Tablet Lenovo Idea Tab Plus 12.1″ 2.5K display, 8GB RAM, 256GB storage, model AN15
SKU:
11651307
In stock
Tablet Lenovo Idea Tab Pro 12.7 TB373FU 8GB RAM 256GB WiFi
SKU:
11536223
In stock
Tablet Lenovo Idea Tab Pro 12.7″ – MediaTek Dimensity 8300, 8GB RAM, 128GB, Android 14, 3K LTPS 144Hz, 10200mAh
SKU:
11257100
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Display diagonal: | 12.7 “ |
| Display resolution: | 2944 x 1840 |
| Energy efficiency class: | F |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP52 |
| Mobile network connection: | No |
| Operating system installed: | Android 14 |
| Processor family: | MediaTek |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Repairability class: | A |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.62 kg |
Tablet Lenovo Tab K11 Gen 2 – 11″ (27.9 cm) 2560×1600, MediaTek Dimensity 6300, 8 GB RAM, 128 GB, Android 15, Wi‑Fi 5, Grey
SKU:
12100455
In stock
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2560 x 1600 |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network connection: | No |
| Mobile network generation: | Not supported |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | MediaTek |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |