Showing 1–12 of 26 results
Filter by price
Lenovo
Game Console Lenovo Legion Go
SKU:
10758171
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.854 kg |
| Platform: | Legion Go |
| Card reader integrated: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
Handheld gaming console Lenovo Legion Go S Steam OS model 83L30033GE
SKU:
11462035
In stock
616,99 €Laptop Lenovo IdeaPad Slim 5 14″ Snapdragon X1 16GB RAM 512GB SSD W11H OLED WUXGA
SKU:
11547036
In stock
535,99 €Laptop Lenovo IdeaPad Slim 5 16″ 350 16GB 1TB AMD Radeon 860M Windows 11
SKU:
11430289
In stock
1.015,99 €| Display diagonal: | 16 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor model: | 350 |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 1.85 kg |
| Product colour: | Grey |
| Processor frequency: | 2 GHz |
Laptop Lenovo L13 Yoga Hybrid 2-1 FHD Touchscreen 13.3″ i5-1235U 16GB 1TB Intel Iris Xe Windows11PRO
SKU:
11442233
In stock
625,99 €| Display diagonal: | 13.3 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | Intel |
| Processor model: | i5-1235U |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card model: | Nav pieejams |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.32 kg |
| Product colour: | Black |
Laptop Lenovo ThinkBook 16 G8 16″ Intel Core Ultra 7 255H 16GB 1TB Intel Arc 140T Windows 11 Pro
SKU:
11447018
In stock
1.390,99 €| Display diagonal: | 16 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Processor model: | 255H |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.7 kg |
| Product colour: | Grey |
Laptop Lenovo V15 G4 AMN — AMD Ryzen 5 7520U, 15.6″ FHD, 16 GB LPDDR5, 512 GB SSD, Windows 11 Pro, Black
SKU:
11671007
In stock
585,99 €| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Processor model: | 7520U |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon 610M |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.63 kg |
| Product colour: | Black |
| Processor frequency: | 2.8 GHz |
Laptop Lenovo V15 G5 IRL 15.6″ Intel Core i5 8GB 256GB SSD Intel UHD Windows 11 Pro
SKU:
11580985
In stock
| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Processor model: | i5-13420H |
| Internal memory: | 8 GB |
| SSD capacity: | 256 GB |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.61 kg |
| Product colour: | Black |