Showing 49–60 of 87 results
Gaming
Gaming console Sony PlayStation 5 Slim, 1 TB SSD, AMD Ryzen Zen 2 3.5 GHz, Wi-Fi, Bluetooth 5.1, Gigabit Ethernet, White/Black
SKU:
11650082
In stock
629,99 €| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Weight: | 3.9 kg |
| Platform: | PlayStation 5 |
| Card reader integrated: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | Yes |
| Internal storage capacity: | 1024 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Gaming console Sony PS5 Digital Slim – digital-only PlayStation 5 slim model
SKU:
11654136
In stock
Handheld console NINTENDO Nintendo Switch Lite Turquoise, 5.5″ LCD 1280×720, 32 GB, microSD support, Wi-Fi, Bluetooth, D-pad
SKU:
2112207
In stock
242,99 €| Product colour: | Turquoise |
|---|---|
| Weight: | 0.45 kg |
| Platform: | Nintendo Switch |
| Card reader integrated: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | No |
Handheld Console Nintendo Switch Lite
SKU:
2122404
In stock
234,99 €| Product colour: | Turquoise |
|---|---|
| Weight: | 0.45 kg |
| Platform: | Nintendo Switch |
| Card reader integrated: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | No |
Handheld Game Console ASUS ROG Ally RC73YA-NH002W – 7″ 1920×1080 IPS 120Hz, AMD Ryzen Z2 A (4C/8T), 16 GB LPDDR5, 512 GB PCIe 4.0 SSD, 60 Wh battery
SKU:
11603297
In stock
Handheld Game Console ASUS ROG Ally X RC73XA-NH011W, 7″ 1920×1080 120Hz IPS, AMD Ryzen AI Z2 Extreme 8-core, 24 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2, 80 Wh battery
SKU:
11601237
In stock
Handheld game console keine Marke My Arcade GALAGA Pocket Player Pro – 2.75″ (6.98 cm) display, D-pad, 3.5 mm, USB/AA battery
SKU:
11640888
In stock
44,99 €| Product colour: | Multicolour |
|---|---|
| Video game included: | Yes |
Handheld Gaming Console ASUS ROG Xbox Ally X (2025) RC73XA 7″ IPS, 24GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 Home
SKU:
12271691
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.715 kg |
| Platform: | ASUS ROG Xbox Ally |
| Card reader integrated: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | No |



