Showing 85–87 of 87 results
Gaming
Sony PlayStation 5 Pro 2 TB Wi-Fi Black White 120 Hz 8K Ultra HD
SKU:
11632320
In stock
928,99 €| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Platform: | PlayStation 5 Pro |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | Yes |
| Internal storage capacity: | 2000 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Sony PlayStation 5 Pro EA Sports FC 26 Bundle 2 TB Wi-Fi Black White
SKU:
11628681
In stock
| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Weight: | 3.1 kg |
| Platform: | PlayStation 5 Pro |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | Yes |
| Internal storage capacity: | 2000 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Tablet MSI Claw 8″ FHD+ with Intel Core Ultra 7, 32GB RAM, 2TB storage, Intel ARC graphics, Windows 11 Home
SKU:
11517386
In stock



