Showing 1–12 of 140 results
Cameras
35mm film camera Yashica FX-D 100 manual focus, film format 35mm
SKU:
11627677
In stock
3D Camera KanDao QooCam EGO QG7018W 4K video 360° capture
SKU:
5011229
In stock
Action camera Insta360 X5 — 72 MP, 8K Ultra HD (7680×3840), 360° FOV, 1/1.28″ sensor, Wi‑Fi, 200 g
SKU:
12247806
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| Maximum image resolution: | 11904 x 5952 |
Action Sports Camera Pentax WG-1000 16.76 MP Full HD 60 fps
SKU:
10954415
In stock
219,99 €| Product colour: | Grey |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| Sensor type: | CMOS |
Action Sports Camera Pentax WG-1000 16.76 MP Full HD 60 fps
SKU:
10954416
In stock
| Product colour: | Green |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| Sensor type: | CMOS |
Body Camera HYTERA SC580 64GB (IR) — 4G, Infrared Night Vision, Wi‑Fi, Bluetooth, GPS
SKU:
12229721
In stock
480,99 €Bodycam HYTERA SC780 64GB — 4G LTE, 130° wide‑angle, IR night vision, GPS
SKU:
11679140
In stock
608,99 €Bridge camera Kodak Astro Zoom AZ405 20.68 MP BSI CMOS 40x Optical Zoom
SKU:
10569610
In stock
267,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.436 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 20.68 MP |
| Camera type: | Bridge camera |
| Maximum image resolution: | 5184 x 3888 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Bridge camera Kodak Astro Zoom AZ405 20.68 MP BSI CMOS 40x Optical Zoom
SKU:
8380599
In stock
201,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.436 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 20.68 MP |
| Camera type: | Bridge camera |
| Maximum image resolution: | 5184 x 3888 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Bridge camera Kodak Astro Zoom AZ405 20.68 MP BSI CMOS 40x Optical Zoom
SKU:
8380597
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 0.436 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 20.68 MP |
| Camera type: | Bridge camera |
| Maximum image resolution: | 5184 x 3888 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Bridge camera Kodak Astro Zoom AZ425 20.68 MP BSI CMOS 42x Optical Zoom
SKU:
10569606
In stock
222,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.444 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 20.68 MP |
| Camera type: | Bridge camera |
| Maximum image resolution: | 5184 x 3888 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Bridge camera Kodak Astro Zoom AZ425 20.68 MP BSI CMOS 42x Optical Zoom
SKU:
10451736
In stock
221,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.444 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 20.68 MP |
| Camera type: | Bridge camera |
| Maximum image resolution: | 5184 x 3888 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
