Showing 1–12 of 60 results
Filter by price
Filter by brands
AEGAEG 5- Amica 4
- Beko 16
- Bosch 3
- Candy 1
- Electrolux 12
- Gorenje 4
SamsungSamsung 1- Teka 2
- Whirlpool 11
Dishwashers
AEG FSB72907P Fully built-in Dishwasher, 14 place settings, 44 dB
SKU:
4440715
In stock
| Drying system: | Hot air |
|---|---|
| Energy efficiency class: | E |
| Noise level: | 44 dB |
| Product size: | Pilna lieluma (60 cm) |
| Number of place settings: | 14 place settings |
| Number of washing programs: | 7 |
| Dishwashing programs: | Auto, Eco, Quick |
| Delayed start timer: | Yes |
| Floor indicator light: | Yes |
| Overflow protection: | Yes |
AEG FSE62417P Semi built-in Dishwasher 9 Place Settings 44 dB
SKU:
3673973
In stock
| Drying system: | Hot air |
|---|---|
| Energy efficiency class: | E |
| Noise level: | 44 dB |
| Product size: | Šaurs (45 cm) |
| Number of place settings: | 9 place settings |
| Number of washing programs: | 7 |
| Dishwashing programs: | 60min 60°C, 90min 60°C, Quick, Eco 50°C, 160min 60°C |
| Delayed start timer: | Yes |
| Floor indicator light: | Yes |
| Overflow protection: | Yes |
AEG FSE72517P Fully built-in Dishwasher, 10 place settings, 46 dB
SKU:
3679288
In stock
400,99 €| Drying system: | Hot air |
|---|---|
| Energy efficiency class: | E |
| Noise level: | 46 dB |
| Product size: | Šaurs (45 cm) |
| Number of place settings: | 10 place settings |
| Number of washing programs: | 7 |
| Dishwashing programs: | 60min, 90min, 160min, Auto, Eco, Quick 30min 40°C |
| Floor indicator light: | Yes |
| Overflow protection: | Yes |
AEG FSE73507P Fully built-in Dishwasher, 10 place settings, 44 dB
SKU:
4614438
In stock
400,99 €| Energy efficiency class: | D |
|---|---|
| Noise level: | 44 dB |
| Product size: | Slimline (45 cm) |
| Number of place settings: | 10 place settings |
| Dishwashing programs: | Auto |
| Delayed start timer: | Yes |
Amica MI 655 AG Dishwasher Fully Built-in 12 Place Settings 49 dB
SKU:
10801566
In stock
| Energy efficiency class: | E |
|---|---|
| Noise level: | 49 dB |
| Product size: | Pilna lieluma (60 cm) |
| Number of place settings: | 12 place settings |
| Number of washing programs: | 5 |
| Dishwashing programs: | Quick, Hygiene 70°C |
| Delayed start timer: | Yes |
| Half-load: | Yes |
Beko b300 BDIN36535 Fully built-in Dishwasher, 15 place settings, 45 dB
SKU:
10954197
In stock
| Drying system: | Static |
|---|---|
| Energy efficiency class: | D |
| Noise level: | 45 dB |
| Product size: | Pilna lieluma (60 cm) |
| Number of place settings: | 15 place settings |
| Number of washing programs: | 6 |
| Dishwashing programs: | Auto, Eco 50°C, Intensive 70°C, Mini, Quick&Shine |
| Delayed start timer: | Yes |
| Floor indicator light: | Yes |
| Half-load: | Yes |
| Automatic door opening: | Yes |
Beko BDIN38521Q Fully built-in Dishwasher, 15 place settings, 44 dB
SKU:
7975869
In stock
391,99 €| Energy efficiency class: | E |
|---|---|
| Noise level: | 44 dB |
| Product size: | Pilna lieluma (60 cm) |
| Number of place settings: | 15 place settings |
| Number of washing programs: | 8 |
| Dishwashing programs: | Auto 40-65°C, Clean&Shine, Glass/delicate, Intensive 70°C, Eco 50°C, AquaFlex, Mini 30°C, Mini 35°C |
| Delayed start timer: | Yes |
| Floor indicator light: | Yes |
| Half-load: | Yes |
| Automatic door opening: | Yes |
Beko BDIS38040A Fully built-in Dishwasher, 10 place settings, 45 dB
SKU:
8580245
In stock
394,99 €| Drying system: | Static |
|---|---|
| Energy efficiency class: | C |
| Noise level: | 45 dB |
| Product size: | Šaurs (45 cm) |
| Number of place settings: | 10 place settings |
| Number of washing programs: | 8 |
| Dishwashing programs: | Auto, AquaFlex, Delicate 40°C, Quick, Pre-wash, Intensive 70°C, Eco 50°C |
| Delayed start timer: | Yes |
| Automatic door opening: | Yes |
BEKO Dishwasher | BDIN38542P | Built-in | Width 60 cm | Number of place settings 15 | Number of programs 8 | Energy efficiency class C | Display | AquaStop function | White
SKU:
11644389
In stock
| Energy efficiency class: | C |
|---|
Built-in Bosch Serie 2 SPV2HMX42E dishwasher 45 cm slim, 10 place settings, 46 dB, Energy class E
SKU:
10694791
In stock
402,99 €| Drying system: | Condensation |
|---|---|
| Energy efficiency class: | E |
| Noise level: | 46 dB |
| Product size: | Šaurs (45 cm) |
| Number of place settings: | 10 place settings |
| Number of washing programs: | 5 |
| Dishwashing programs: | Auto 45-65°C, Eco 50°C, Favorite, 60min 65°C, Intensive 70°C |
| Overflow protection: | Yes |
Built-in dishwasher AEG FSB53927Z — 14 place settings, 42 dB, 60 cm, 7 programs, AirDry
SKU:
2111723
In stock
| Drying system: | Hot air |
|---|---|
| Energy efficiency class: | D |
| Noise level: | 42 dB |
| Product size: | Pilna lieluma (60 cm) |
| Number of place settings: | 14 place settings |
| Number of washing programs: | 7 |
| Dishwashing programs: | 60min 60°C, 90min 60°C, 160min 60°C, Auto, Eco 50°C, Glass/delicate, Quick |
| Delayed start timer: | Yes |
| Floor indicator light: | Yes |
Built-in Dishwasher AMICA DIM42E6EBqO 1195550 Energy Class A++
SKU:
11637728
In stock
| Energy efficiency class: | E |
|---|