Showing 1–12 of 99 results
Filter by price
Filter by brands
AllviewAllview 1
BlaupunktBlaupunkt 2
CHiQCHiQ 5- Hisense 11
- Lg 12
- Panasonic 2
PhilipsPhilips 13- Reflexion 2
SamsungSamsung 22- Sharp 2
- Sony 2
- Strong 3
- Tcl 10
- Thomson 6
- Tornado 2
- Toshiba 4
Televisions
55″ QLED TV TCL T69C 4K Ultra HD (3840×2160), Google TV, Dolby Vision, HDMI 2.1, Bluetooth 5.4, Direct-LED
SKU:
11522441
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Metallic |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 95 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 135 kWh |
55″ TCL P8K 4K QLED HDR Smart TV, 3840×2160, Direct-LED, Google TV, Metallic
SKU:
11477340
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | E |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Metallic |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 140 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 70 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 125 kWh |
Digital signage panel Samsung BE43FX-H 43″ LED 4K Ultra HD 3840 x 2160
SKU:
11586681
In stock
| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 107.9 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 52 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 102 kWh |
Hisense 100E7Q PRO 100″ (2.54 m) QLED 4K Ultra HD Smart TV, 3840×2160, 6 ms, Wi‑Fi, DVB‑T/C/S, Black
SKU:
11681484
In stock
1.732,99 €| Display diagonal: | 100 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | VIDAA |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 253 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 158 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 380 kWh |
Hisense 75U8Q 190.5 cm (75″) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black, Grey
SKU:
12079994
In stock
1.808,99 €| Display diagonal: | 75 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | VIDAA |
| Product colour: | Black, Grey |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | ULED |
| Energy efficiency class (SDR): | D |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| LED backlighting type: | Mini LED PRO |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 85 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 300 kWh |
Hisense 85E8S 85″ ULED 4K Mini LED Smart TV, 3840×2160, 400 cd/m², Wi‑Fi, HomeOS (Grey)
SKU:
12392914
In stock
1.856,99 €| Display diagonal: | 85 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | HomeOS |
| Product colour: | Grey |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | ULED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 215 cm |
| LED backlighting type: | Mini LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 128 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 230 kWh |
Hospitality TV Philips 43HFL4518U/12 43″ 4K Ultra HD 3840 x 2160
SKU:
10920412
In stock
555,99 €| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | F |
| Operating system installed: | Android TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 108 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 49 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 46 kWh |
LED LCD television BLAUPUNKT 65UGC5500S 65″ 4K, energy class G
SKU:
11204547
In stock
| Energy efficiency class: | G |
|---|
LED QLED Smart TV Hisense E7Q PRO 43E7Q PRO 43″ (109.2 cm) 4K UHD 3840×2160 VIDAA Wi‑Fi Black
SKU:
11689318
In stock
| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | VIDAA |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 108 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 50 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 87 kWh |
LED Smart TV Hisense 43A6N 43″ (109.2 cm) 4K UHD 3840×2160 Direct-LED DVB-T/T2/C/S/S2 Wi‑Fi Ethernet Black
SKU:
11660383
In stock
| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | VIDAA |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 108 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 42 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 73 kWh |
LED Smart TV Hisense 50U7Q 50″ (127 cm) ULED 4K Ultra HD Mini LED, 450 cd/m², VIDAA, Wi‑Fi, Black
SKU:
11662859
In stock
| Display diagonal: | 50 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | VIDAA |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | ULED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 126 cm |
| LED backlighting type: | Mini LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 54 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 110 kWh |
LED Smart TV Samsung UE65U7022FK 65″ (165.1 cm) 4K Ultra HD, 3840×2160, Tizen, Wi‑Fi, Black
SKU:
11482375
In stock
| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 163 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 109 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 161 kWh |