Showing 109–120 of 166 results
Filter by price
Filter by brands
AmicaAmica 2
ArieteAriete 1
BissellBissell 8
BoschBosch 15
CecotecCecotec 1
Concept SolutionConcept Solution 4
DEDRADEDRA 1
DewaltDewalt 6
DreameDreame 7
DysonDyson 6
ElectroluxElectrolux 2
ETAETA 3
EufyEufy 1
EzvizEzviz 1
FlexFlex 1- Gorenje 1
- Hikoki 3
- Imou 1
- Jimmy 2
- Karcher 21
- Lavor 1
- Lenovo 1
- Makita 7
- Menzer 3
- Metabo 4
- Nilfisk 5
- Numatic 1
- Oem 3
PhilipsPhilips 15- Polti 1
- Roborock 1
- Rowenta 1
SamsungSamsung 1- Sencor 2
- Severin 2
- Shark 3
- Sharp 1
- Siemens 2
- Solac 1
- Sourcing 1
- Stanley 2
- Starmix 7
- Tefal 1
- Thomas 3
- Tineco 2
- Tristar 2
- Vileda 1
- Xiaomi 3
- Zelmer 2
Vacuum Cleaners
Stick vacuum Philips XC5242/10 — battery-powered, bagless, 0.27 L dust container, Li‑Ion 25.2 V, for hard and soft floors (Sage)
SKU:
12383951
In stock
260,99 €| Product colour: | Sage |
|---|---|
| Weight: | 1.443 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Cleaning surfaces: | Soft floor, Hard floor |
| Dust capacity: | 0.27 L |
Stick vacuum Samsung VS15A6031R4 Battery Dry Cyclonic Bagless 410 W
SKU:
10551804
In stock
186,99 €| Product colour: | Purple, Black |
|---|---|
| Weight: | 2.3 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 410 W |
| Dust capacity: | 0.8 L |
Stick vacuum Severin HV 7186
SKU:
7285858
In stock
297,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 4.132 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 450 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Hard floor |
| Dust capacity: | 0.6 L |
Stick vacuum Shark IW1611EU
SKU:
11198028
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 2.78 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 75 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Carpet |
| Dust capacity: | 0.42 L |
Stick vacuum Tineco PURE ONE Station 5 — cordless 500 W, 2.5 Ah battery, HEPA, bagless 0.45 L, white
SKU:
11246431
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 500 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Carpet |
| Dust capacity: | 0.45 L |
Stick vacuum Tristar SZ-2380 — bagless dry cleaner, 150 W, 22.2 V battery, 0.8 L dust container, anthracite
SKU:
11159098
In stock
178,99 €| Product colour: | Anthracite |
|---|---|
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 150 W |
| Dust capacity: | 0.8 L |
Universal vacuum cleaner Kärcher NT 22/1 Ap Te Adv L — 22 L, 1300 W, anthracite, 35 mm
SKU:
12247805
In stock
Upright spot cleaner bissell homecare SPOTCLEAN PET PRO — Dry, 750 W, 3.5 L for carpet, upholstery, stairs
SKU:
4993357
In stock
| Cleaning type: | Dry |
|---|---|
| Maximum input power: | 750 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Stair steps, Upholstery |
| Dust capacity: | 3.5 L |
| Proper use: | Home |
Upright stick vacuum cleaner AMICA Handstick VGB 6010, cordless design
SKU:
11690953
In stock
Upright vacuum Bissell CrossWave OmniForce Edge Pro — Battery 25.9V, 200W, Dry & Wet, PTFE filter, Bagless, Black
SKU:
11160939
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 4.8 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 200 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Carpet, Tile |
| Dust capacity: | 0 L |
Upright vacuum cleaner Concept Solution VP6025
SKU:
12082380
In stock
Upright vacuum EZVIZ RH2 — cordless dry & wet vacuum, 21.6V 4Ah battery, 16 AW suction, 40 min runtime, HEPA, 0.85L clean / 0.75L dirty tanks
SKU:
10500146
In stock
421,99 €| Product colour: | Grey, Black |
|---|---|
| Weight: | 4.55 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 200 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Tile |