Showing 25–36 of 166 results
Filter by price
Filter by brands
AmicaAmica 2
ArieteAriete 1
BissellBissell 8
BoschBosch 15
CecotecCecotec 1
Concept SolutionConcept Solution 4
DEDRADEDRA 1
DewaltDewalt 6
DreameDreame 7
DysonDyson 6
ElectroluxElectrolux 2
ETAETA 3
EufyEufy 1
EzvizEzviz 1
FlexFlex 1
GorenjeGorenje 1
HiKOKIHiKOKI 3
ImouImou 1
JimmyJimmy 2
KarcherKarcher 21
LavorLavor 1
LenovoLenovo 1
MakitaMakita 7
MENZERMENZER 3
MetaboMetabo 4
NilfiskNilfisk 5
NumaticNumatic 1
OEMOEM 3
PhilipsPhilips 15
PoltiPolti 1
RoborockRoborock 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 1
SencorSencor 2
SeverinSeverin 2
SharkShark 3
SharpSharp 1
SiemensSiemens 2
SolacSolac 1
SourcingSourcing 1
StanleyStanley 2
StarmixStarmix 7
TefalTefal 1
ThomasThomas 3
TinecoTineco 2
TristarTristar 2
ViledaVileda 1
XiaomiXiaomi 3
ZelmerZelmer 2
Vacuum Cleaners
Cordless vacuum cleaner Dreame R20 Ultra
SKU:
11525171
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 2.2 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 540 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Hard floor |
| Dust capacity: | 0.6 L |
Cordless vacuum cleaner Karcher VC 4 myHome Car — bagless, 21.6 V Li‑Ion, 30 min runtime, HEPA, 2 speeds
SKU:
10966601
In stock
| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Weight: | 2.4 kg |
| Cleaning type: | Dry |
Cordless Vacuum Cleaner Makita VC014GLZ 40V XGT 7.5L Dust Container (body only)
SKU:
12089206
In stock
300,99 €Cordless vacuum cleaner Starmix Smart L 18V — battery-powered portable model
SKU:
12013969
In stock
216,99 €Cordless vacuum cleaner Starmix Smart L 18V kit with charger and 5.2 Ah battery
SKU:
12045699
In stock
287,99 €Cylinder steam cleaner Bissell SpotClean Hydrosteam Select — 100 W, Aqua filtering, 5.9 kg, 4.5 m cable
SKU:
10738044
In stock
238,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder steam cleaner |
| Weight: | 5.9 kg |
| Maximum input power: | 100 W |
| Cleaning surfaces: | Upholstery, Tiles, Hard floor, Carpet |
Cylinder vacuum Bosch BGS05A220 700W bagless 1.5L, telescopic stainless steel tube, washable EPA filter
SKU:
11498126
In stock
| Product colour: | Blue |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 6.3 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 700 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Carpet, Stair steps |
| Dust capacity: | 1.5 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Bosch Serie 4 BGC21X200 550 W Bagless 2 L
SKU:
11622082
In stock
151,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 4.7 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 550 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Carpet |
| Dust capacity: | 2 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Bosch Serie 6 BGB6SIL1 — 700 W, 4 L dust bag, HEPA 13, 12 m radius, white
SKU:
3554525
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 6 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 700 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Hard floor |
| Dust capacity: | 4 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Bosch Serie 6 BGC41LSIL
SKU:
3548546
In stock
| Product colour: | Black, White |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 8.3 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 600 W |
| Cleaning surfaces: | Bare floor, Carpet, Stair steps |
| Dust capacity: | 2.4 L |
| Proper use: | Home |